Forum   limit

limit

(44 wyniki)
 • Limit na 16 kb-owy html to tez za mało... Zwłaszcza jak w notce jest duzo zdjec, formatowania no i tresci przede wszystkim. Istnieje mozliwosc powiekszenia tego limiu chocby ociupinke?
 • W jaki sposób można zwiększyć swój limit (30 MB) ?
 • Dlaczego posty/wątki sprzed kilku miesięcy muszą lądować w archiwum? Jaki jest ten limit? Jak znaleźć zarchiwizowane wątki z prywatnego forum ukrytego?
 • Mam pytanie, ile odnowi sięvlimitu po wykorzystaniu pierwszych 30 MB? Czy będzie to kolejne 30 MB, czy tak jak podaje WikiBlox 2 MB? Jesli 2 MB, to dla mnie będzie to stanowczo za mało i tu rodzi się kolejne ptanie, czy można dokupić(wykupić) dodatkowy pakiet ? Pozdrawiam
 • wpisałam kilka, oddzieliłam jak należy <*>, ale wyświetlają się tylko dwie pierwsze (jakby zgodnie z zasadą, że sygnaturka powinna mieć maks. 4 linie) w czym problem? może ktoś wie? dziękuję za podpowiedzi
 • W reklamie poczty napisane jest "e-mail bez limitu" a w opisie "limit wielkości przesyłki 20 MB". Ktora informacja jest prawdziwa?
 • W blogu Blox! podana jest informacja, że zasoby aktualizowanych blogów będą przez Was zwiększane blox.blox.pl/2006/02/Zasoby.html#ListaKomentarzy. Czy jest przewidziany jakiś limit tego zwiększania? Zasoby mojego bloga po osiągnięciu 12 MB nie zwiększyly sie, blog jest aktualizowany regularnie trudnoswietnie.blox.pl
 • Jaki jest limit sygnaturek? Przeczytałem, że można mieć nawet kilkanaście. Ja mam 7, ale ostatnia w ogóle sie nie pojawia na forum. Wcześniej też miałem tyle, ale gdy próbowałem dodać jeszcze jedną system ucinał ją w połowie. Skasowałem jedną z poprzednich i udało mi się zapisać nową, ale nie wskakuje na forum - próbowałem się do niej dobić na Testowym. Czy robię coś nie tak?
 • Na poznańskim forum w jednym z wątków został wyczerpany limit wpisów. Co to jest 2500 wypowiedzi, gdy dyskusja ciekawie się rozwija.
 • Witam Od jakiegoś czasu pojawił się u mnie na blogu problem z wpisywanymi pod każdą notka tagami. Problem dokładnie polega na tym że po wpisaniu choćby jednego wyrazu i próbie zapisania notki pojawia się u mnie komunikat "Za dużo tagów przypisanych do bloga (maks. 250)." Wcześniej się to nie zdarzało a teraz blokuje mi to jakąkolwiek możliwość wpisania jakiegokolwiek taga. W czym jest problem? Mój blog to www.subiektywnysport.blox.pl
 • Z tego co wyczytałem na forum w nocy z niedzieli na poniedziałek powinno się pojawić na moim blogu nowe miejsce na pliki jeśli wykorzystałem limit. Chodzi o całkowite wykorzystanie co do kilobajta? Jest poniedziałek, a ja mam tak jak wczoraj 6 kilobajtów wolnego miejsca i nie mogę nic dodać. Od ponad 40 dni dodaję wpisy na bloga każdego dnia, więc zależy mi, aby co tydzień dostać te 5MB miejsca. Czy moderator może mi wytłumaczyć dlaczego nie dostałem przydziału?
 • Czy jest jakiś limit w zamieszczaniu zdjęć na blogu? Bo rozumiem teledyski z YouTube nie zabierają miejsca?
 • dlaczego nie mogę odbierać poczty po południu? wiem,ze wysłano do mnie kilka. czekam na jedną,pilną,od godziny zwykle mogę je odbierać dopiero następnego dnia? -kazałem już wysłać na WP ale chcę być pewny, który adres umieścić na moich nowych wizytówkach?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?