Forum   logowanie

logowanie

(304 wyniki)
 • Dlaczego ptaszek do zapamiętania logowaniu jest obecny tylko w niektórych sytuacjach? Np nie ma go przy logowaniu wprost ze strony jakiegoś forum, a pojawia się przy logowaniu wymuszonym próbą napisania odpowiedzi na forum wymagającym zalogowania by odpowiedzić? Ptaszek powinien być dostępny przy każdym logowaniu!
 • Szlag mnie trafia jak muszę się co chwilę logować, raz muszę się logować, raz wystarczy podać nicka. Straszny bałagan macie! Tak trudno zrobić porządnie logowanie? jedną sesję na wszystkie subdomeny *.gazeta.pl, rozumiem, że macie tez inne domeny główne co komplikuje proces zachowania sesji ale to tez da się zrobić w końcu wszędzie jest ten sam login i hasło.
 • Takie pytanie mam: zalogowałem się kontem portalowym, jak widać. Chcę skomentować artykuł na wiadomosci.gazeta.pl, ale uparcie mi mówi "zaloguj się kontem gazeta.pl", nawet dla pewności otwarłem sobie nową kartę z artykułem już po zalogowaniu. Bug to czy ficzer?
 • Możecie mi wytłumaczyc, po co mam się logować przed napisaniem każdego posta???? pewnie nie zrozumiecie więc napiszę jaśniej: piszę post - loguję się. piszę drugi post pod tym samym artykułem, od razu - trzeba się zalogować. Nie sądzicie, że to trochę przesada?
 • Dlaczego na forach prywatnych mogą pisać tylo zalogowani uzytkownicy, a założyciel forum nie ma na to żadnego wpływu? Było sobie pewne forum, gdzie Pan Moderator wycinał posty na lewo i prawo. Protestowałem u administracji - zignorowano mnie. Za to usłyszałem, że jak mi się coś nie podoba, to mogę sobie założyć forum prywatne. No to założyłem forum prywatne i całkiem nienajgorzej się to forum rozwija. Ale mam pytanie- czemu na forach "oficjalnych" mogą pisać również niezalogowani użytko...
 • Czasami zdarzają się problemy z zalogowaniem i co wtedy? Jedyną możliwością zgłoszenia problemu z działaniem konta było to forum.
 • i na forum moderacja
 • Chwilę temu wszystko działało poprawnie, zmienione wczoraj hasło było akceptowane wczoraj i jeszcze kilka minut temu. Obecnie system odrzuca moje próby logowania informując, że hasło (to samo, nie zmieniane, chwilę wcześniej zaakceptowane) jest nieprawidłowo. Ktoś ma jakiś pomysł co się porobiło? Jakaś awaria jest?
 • Kto i na jakich zasadach decyduje o tym czy na danym forum istnieje obowiązek logowania?(nie piszę o forach prywatnych) 23.
 • W Regulaminie forum pisze: "Dostęp do serwisu Forum Gazeta.pl posiadają wszyscy użytkownicy publicznej sieci Internet" Ale są fora na ktorych niezarejestrowany uczestnik nie może brać udziału w dyskusjach Dlaczego? Czym jest uzasadniony wymóg logowania na tych forach? Czy może być tak ,żeby wszystkie fora były otwarte tzn bez logowania?? Pozdr:))
 • Dlaczgo jest tak, że raz chcąc założyć wątek nie trzeba się logować, a czasem trzeba? Od czego to zależy? Wybaczcie jeśli się powtarzam.
 • Od paru lat obserwuję to zjawisko i szczerze mówiąc nie rozumiem, dlaczego administracja Bloxa nic z tym nie robi. Założę się, że ten kiks denerwuje nie tylko mnie. O co chodzi? Powiedzmy, że zalogowałem się na Bloxa i nagle strzeliło mi do głowy, żeby pójść zjeść obiad. Wracam, klikam na coś i okazuje się, że zostałem automatycznie wylogowany. Pojawia się wtedy, zamiast startowej strony Bloxa, coś na kształt pozostałości edycji bloga, który chciałem edytować. Wygląda to na przykład ta...
 • Cos mi logowanie w Operze nie trzyma się w komentarzach, mimo, ze mam zaznaczone "zapamiętaj". Przeważnie jest na dwa razy a potem znów muszę wpisywać hasło.
 • Chciałem dodać do notki zdjęcie, lecz zamiast strony z dodawaniem plików pokazała się główna strona pokazująca, że jestem niezalogowany, próba wprowadzenia hasła nic nie dała, w rzecziwistości jestem ciągle zalogowany. Zrzuty: fotoforum.gazeta.pl/photo/5/re/nb/bdpj/MKYtnAp7rSejDb91JB.jpg fotoforum.gazeta.pl/photo/5/re/nb/bdpj/MKYtnAp7rSejDb91JB.jpg -- [img]https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/re/nb/bdpj/DZHiBCU5292UFo9ypB.jpg[/img]
 • i przechodzeniem dalej - tzn, zaloguję się ze strony głownej, wyskauje mi lista blogów, które piszę, wchodzę do któregoś, chcę napisać notkę, a tu wysyakuje prośba o ponowne logowanie. Po zalogowaniu - jeszcze jedna (taka z białym ekranem, która zwykle jest wtedy, kiedy loguje sie na zamkniety blog innego uzytkownika)... mozna cos z tym zrobic?
 • Teraz nie mogę się już zalogować do bloxa - bez komunikatu, odświerz stronę z logowaniem, a nic złego o Adamie Michniku nie pisałam ani nie fotografowałem - to nie ja, ja nie lubię Tuska.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się