mailu

(14 wyniki)
  • Posiadam w sprzedaży niemieckie marynarki damskie firmy Maria Bellesi oraz innych firm w różnych kolorach, fasonach i rozmiarach.Sprzedaż hurtowa. Minimalna ilość zakupu 20 sztuk w cenie 20 zł netto. Istnieje możliwość zakupu spodni pasujących do marynarek również w cenie 20 zł netto za sztukę.
  • NIEPOWTARZALNA OKAZJA !!!!! Outlet na sztuki !!! za 35 zł !!!! Przyjdź i wybierz sam co chcesz wziąć !!!! Minimalna ilość do zakupu to 30 sztuk!!! Ale każdą z nich możesz wybrać sam!!!! Skomponuj sam swój pakiet !!!! Firmy: Franca, Kaffe, Object Mexx ,Villa, Więcej informacji podajemy na maila. Możliwość przesłania przykładowych zdjęć. Lokalizacja: WARSZAWA
  • Mam na sprzedaż ok. 100 par podanych firm (ok. 20 krótkich, reszta długie). Cena do dogadania się. Wystawiam dowód zakupu. Zainteresowanych proszę o zostawienie kontaktu (mail, gg), prześlę więcej info.
  • mam do sprzedania około 400 sztuk ciekawego outletu, doskonale nadającego się na wiosnę. Odzież jest nowa, prawie wszystkie sztuki są z metkami.Jest to konfekcja damska. Są to spodnie, bluzki, bluzy, żakiety, spódnice. 70% to firma Next, reszta to Vila, Camadieu, George. odzież jest już na wieszakach, które wchodzą w cenę. Jako gratis dam 30 sztuk odzieży cieplejszej, kurtki, płaszcze i inne. również wszystko nowe. cena za całość jaka mnie interesuje 3800 zł (ostateczna). Interesuje mni...
  • Witam Mam do zaoferowania odzież outletową pierwszego gatunku, duńskich firm b.young, ichi, blend she. Odzież jest nowa z papierowymi metkami, kolekcja wiosna-lato 2010 r. Odzież sprzedaję w pakietach po 100 szt. 13 zł netto za sztukę. Koszt całego pakietu 1300 zł netto. Przy zakupie powyżej 1000 szt. istnieje możliwość negocjacji ceny. Zdjęcia przesyłam na maila. Pozdrawiam Robert Barczak
  • Mam do sprzedania ładne pakiety z nową odzieżą marki stradivarius. Dokładne info pod nr telefonu 603 593 198.
  • Sprzedam spodnie Fracomina z kolekcji 2009, oraz spodnie TH 2007/2009 w atrakcyjnej cenie. Odzież pochodzi z legalnego źródła za granicą. Jest oryginalna. Naprawdę warto. Więcej info na maila agnes-1@o2.pl
  • Stock męskich koszulek polo marki Tommy Hilfiger. Minimalne zamówienie 50 sztuk. Pełna oferta dla zainteresowanych na maila.
  • sprzedam 200 sztuk, marki DISNEY, ZARA, NEXT
  • Witam Mam do sprzedania outlet dziecięcy rzeczy nowe z metkami i bez. 200szt za 1200zł wychodzi tylko 6 zł za sztukę. Rzeczy typowo wiosenne i letnie dużo koszulek i topów. Kolorowe z nadrukami. Firma Spinder stores.
  • Witam, mam do odsprzedania 50 sztuk odzieży z katalogu Victoria's Secret. Odzież pochodzi z końcówek kolekcji i czystych zwrotów katalogowych, czyli jest to odzież nowa. Marki wchodzące w skład to Moda International i London Jean, rozmiary od xxs do xl. Zainteresowanych proszę o kontakt na maila herfashion@gazeta.pl Towar kupiłam prosto ze stanów, jest oclony i dopuszczony do obrotu, mam certyfikaty pochodzenia itp. miałam zamiar rozkręcić mły biznesik na allegro, ale nie wystarczyło mi c...
  • Sprzedaż od 20 sztuk wybór każdej sztuki. Atrakcyjna cena. elongata@op.pl 722302440
  • Witam odziez jest sprzedawana w tak zwanym mixsie , jest to odziez nowa z metkami kolekcje 2008 ilosci sa nieograniczonei w zależnosci jaką ilosc zamówi klient taką dostarczam podaje ceny hurtowe najatrakcyjnieszą ceną jest cena za MANGO i tego sprzedaje sie naprawde duże ilosci MANGO 75ZŁ/KG Stefanel 79 zł/kg Tom Tailor , Massimo Dutti 79 ZŁ/KG Wrangler 79 zł/kg Orsay 79 zł/kg Mexx 79ZŁ/kg i inne... !!!!teraz w ofercie specjalnej mix odziezy w duzym hurcie sprzedaz okolo 8...
  • Super outlet mix. Pakiet 20sztuk x 13zl sztuka (netto). Wysylka kurierem. Polecam! 796-856-498

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się