mailu

(7 wyników)
  • Witam. Moja sytuacja przedstawia sie nastepujaco niebawem a dokladnie za 2 tygod.jade do polski na urlop 2,5tyg.(mieszkam w U.K) w trakcie pobytu chce kupic mieszkanie na rynku wtornym wartosci ok.300tys.zl posiadam wklad wlasny 50tys.zl,mam stala prace od 20 m-cy.Zarabiam 6tys.zl w przeliczeniu na zl.Interesuje mnie kredyt w CHF na okres 30lat/chodzi mi o niskie raty, dlatego decyduje sie na taki okres kredytowania (kredyt napewno spalace szybciej,gdyz zona niebawem idzie do p...
  • Ostatnie kilka tygodni na rynku kredytów hipotecznych w Polsce oraz na rynkach finansowych świata, to wahania giełdy, kursów walut, nastrojów inwestorów i kredytobiorców. O ile inwestorzy widzą światełko w tunelu, o tyle kredytobiorcy z dnia na dzień popadają w rozpacz, obserwując pogarszające się oferty i zaostrzające procedury. Czy istnieją jednak banki, które w tym trudnym okresie CHCĄ i MOGĄ udzielać kredytów w CHF, zachowując rozsądne warunki i to na 100% wartości nieruchomości ? Z...
  • Jestem akurat po podpisaniu umowy na kredyt hipoteczny w PLN w Fortisie na 30 lat. Posiadam jeszcze kredyt na budowę domu z kasy mieszkaniowej w ING Bank , który kończy się za 12 miesięcy. Z kredytów jeszcze spłącamy samochodowy, który kończy się w październiku 2007. Chcielibyśmy jeszcze zainwestować i kupić mieszkanie w tym lyb przyszłym miesiącu na rynku pierwotnym. Jak się liczy zdolność w tym przypadku (oba kredyty kończą się w niedługim czasie). Obawiam się, że po zsumowani...
  • LTV 80.53, 3,8% prowizja 1, marża 1,1 - takie warunki otrzymaliśmy w decyzji. Jak je oceniacie?
  • Witam, tak orientacyjnie: mieszkanie 260 tys., wkład własny powiedzmy 90 tys., dochód miesięczny 7k/3 osoby w rodzinie. Na ile mogę liczyć i czy w ogóle na cokolwiek? Pozdrawiam,
  • witam, od ponad roku splacam 100% kredytu w m-banku. Na chwile obecna mam juz akt not. i rozpoczalem prace w mieszkaniu (cena zakupu ok. 540tys. - wartosc dzis ok 950tys.). wystapilem do m-banku o dodatkowe srodki na wyposazenie (125tys) i nie bylo problemu ze zdolnoscia kredytowa, dzialem prawnym, itd. Jedyny problem to , ze w ciagu ostatnich 12 miesiecy moja zona spoznila sie - 3 krotnie - o ok. 3-4 dni z zaplata skladki zus (prowadzi wlasna firme). w zwiazku z powyzszym do...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się