Forum   maine coon

maine coon

(5 wyników)
  • Witam wszystkich, mam kocurka rasy maine coon, który został wykastrowany w wieku 7 miesięcy. Obecnie ma rok i 5 miesięcy. Martwi mnie jego waga - waży około 4,5 kg (odkąd skonczył 8 m-cy) - ta waga wcale nie rośnie. Dostaje zbilansowane pożywienie - Royal canin maine coon albo Hill's; tylko suchą,którą cały czas ,,wcina"; niczego innego nie chce jeść. Ogólnie sprawia wrażenie zdrowego - jest bardzo żywy i pogodny. Wszystko byłoby OK, gdyby nie te wystające kości... Czy taka waga...
  • Chciałbym się dowiedzieć ile może kosztować kot rasy maine coon (niekoniecznie z rodowodem).Bardzo podoba mi się ten kociak ,ale nie wiem czy mnie na niego stać.
  • Od tygodnia mam w domu 3- miesięcznego kociaka rasy MCO,pochodzi z dobrej hodowli, więc ufam, ze nie jest chory ,ale martwię się bo zwierzak prawie nic nie chce jeść, kupiłam roal canin dla kociaków,dawałam,wołowine ,indyka ,próbuję różne puszki i saszetki a on polize trochę,skubnie , powacha i nie zjada, wczoraj został dodatkowo odrobaczony bo wet stwierdził, że może to jednak pasożyty są powodem braku apetytu?. ale na razie nic się nie zmienilo. W zasadzie kotek jest wesoly i ...
  • Witam! Od kilku dni mam w domu trzy-miesięczną kotkę MCO. Waży niecały kilogram, jest trochę osowiała i ropieją jej oczka. Kilka razy też wymiotowała. Jest pod opieką weterynarza. Nurtuje mnie pytanie, dlaczego 3miesięczny kociak wygląda na trzy tygodniowego? Czy była najmniejsza z miotu? Co robić, żeby nabrała siły i masy?
  • Pracuję w hotelu, zatrzymali sie u nas raz goście hotelowi z pięknymi kotami, a ja p.....oła zapomiałem jaka to rasa. Opis. Bardzo, bardzo duże, niezbyt długa sierść, podobno potrafia chodzić nawet na smyczy. Strasznie mi zalezy jaka to rasa. Może ktoś wie??? Z zona chcemy kupić kota i zastanawiamy się, może jednak rasowy( bez rodowodu ).
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?