Forum   marazmu

marazmu

(5 wyników)
  • Marazm(4)

    Kompletnie nie dzieje się nic.Zastój.Ceny akcji nie zmieniają się.Czyżby ludzie myśleli już świętach,i zamiast dokonywać zakupów na giełdzie kupują w marketach wódę i mięcho.Oj niedobrze.Chyba faktycznie to by było na tyle w tym roku.Może w styczniu jeszcze coś.Gdzie ten rajd św.Mikołaja???Pozdrawiam wszystkich giełdziarzy.Grześ(vel greg-latino).
  • Jak widać nasza giełda ma niewiele wspólnego z sytuacją gospodarczą jak i innymi giełdami. Czysta spekulacja. Skoro jednak można kogoś "ogolić" z kasy to dlaczego tego nie robić. Nasza giełda spada, bo zwykle z rana zapowiada się że w USA będzie źle. W USA jednak notowania kończą się dobrze, żeby znów z rana wskazywać na to, że będzie źle. I tak w kółko.
  • Barachło... Ja w domu jadę na Linuchu....
  • Kolejne dane z usa - w linii z oczekiwaniami. Znów im dolary uciekają. I jak tu mają mieć mocną pozycję negocjacyjną z chińczykami? Grzecznie zgodzili się im wybudować 4elektrownie atomowe. Swoją drogą chińczycy nie za bardzo chca dopuszczać zagraniczny kapitał do swoich technologii. Brać cudze - chętnie, dawać swoje - wara. Po tym jak im zachód postawił kraj na nogi zaczynają stawiać warunki. Robią się na supermocarstwo przyszłości i nie jest wykluczone że Państwo Środka będzie faktycz...
  • TKM!!! Stare hasło Kaczyńskiego - w sumie nie mam do pisuarów pretensji. NIe pokazują nic, czego nie można było się po nich spodziewać. Przykro mi tylko, że jest w naszym kraju tylu półgłówków którzy na bzdurne hasełka i totalną demagogię dają się złapać. Skręciliśmy w prawo - wyjdziemy na lewo.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się