Forum   czysta krew

czysta krew

(9 wyników)
  • Wiem że może jestem nie na czasie ale dopiero zacząłem oglądac ten serial :) Wygrałem cały pak w konkursie kina praha i normalnie chyba się zakręciłem na punkcie tego serialu. Co sadzicie? Macie jakieś ulubione postaci?
  • Wlasnie dzis zobaczylam 8 odcinek 3 sezonu i jakos tak mi chyba zabraknie odcinkow na zakonczenie wszystkich watkow....czy sa jakies szanse na 4 sezon?
  • Możliwe, że ominęłam jakiś szczegół, w każdym razie nie bardzo rozumiem, dlaczego Weasleyowie uchodzą za największych zdrajców krwi wśród czarodziejskich rodzin- chodzi o fascynację Artura mugolami?
  • Wsród zapowiedzi Wydawnictwa Red Horse znalazłam dwie ksiązki tej autorki: Mogilny zmys oraz Mogiła z niespodzianką. Zajawka pierwszej: "Harper Connelly w wieku lat piętnastu została porażona piorunem. Na szczęście przeżyła, lecz wypadek ten był brzemienny w skutki. Poza następstwami natury medycznej, w jego konsekwencji Harper posiadła zdolność odnajdywania pogrzebanych ciał. Jeśli znajdzie się wystarczająco blisko zwłok, może określić przyczynę śmierci pogrzebanej osoby, a w pr...
  • Rozwiązywałam sobie taki mały problem myslowy i zdumiałam się, jak mało wiemy o rodzinie Jamesa Pottera. No bo co tak naprawdę wiemy ? Że była to rodzina czystej krwi czarodziejow . Raczej dobrze sytuowana / zapasy złota w banku Gringotta/ Chyba James był jedynym synem swoich rodziców. No i dalej już tylko pytania : Skoro byli czystej krwi, to pewnie uczyli się w Hogwarcie, a tu żaden z profesorów na ten temat ani dudu , tylko o Jamesie. Chyba coś robili w życiu, o wie...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?