Forum   mieliby prawo

mieliby prawo

(69 wyników)
 • sie nie odbyla? Bank wystawil komornikowi tytul egzekucyjny niesplaconego przeze mnie kredytu w kwocie 20 tys. Zanim komornik cokolwiek sciagnal to ja podpisalem ugode z bankiem i bank tytul wycofal. Mimo to komornik domaga sie ode mnie swoich kosztow. Czy ma do tego prawo? Na logike- kosztow egzekucji nie mial bo de facto nic nie wyegzekwowal/
 • Troszkę spóxniłam się ze spłatą kredytu w wysokości 400zł i teraz jak nie zapłacę w ciągu 2 dni całej sumy zadłużenia wraz z odsetkami,to chcą sprzedać moje dane i sprawę na jakieś aukcji giełdowej czy coś takiego.Czy maja takie prawo???Oczywiście chcę wpłacić tylko nie w ciągu 2 dni a np.do 5 czerwca.
 • Mam dzałalność.Mały sklep, ale za to niemały dług w ZUSie.Niestety mam w rodzinie komornika, który wie o moim długu . Na rodzinnym spotkaniu nasza wspólna rodzina dowiedziała się o moim długu.Pan komornik miał z tego wielką satysfakcję i uważa ,że ma prawo o tym opowiadać . Czy mogę coś z tym zrobić? Bardzo proszę o jakąś radę. Pozdrawiam.
 • Jak to na co? Żeby legalnie wytransferować zyski za granicę.
 • to jest śmieszne. bezwzględna pogoń za zyskiem. nie chce mi się gadać.
 • ludzie powinni mieć prawo do pracy jak najdłużej... --- lepsza-lokata.blogspot.com
 • Pracy,stylu życia,zainteresowań,,,,,,wybieramy dla siebie to,,w czym czujemy się mocni i zdolni do przedsięwzięć, które dają nam satysfakcję i pieniądze. Nie ma jednej prawdy,ale każdy ma swoją , tę jedną jedyną i niech się w niej spełnia.
 • Podpisałam komornikowi, że zobowiązuję się spłacić zadłużenie w ciągu 2 miesięcy (ustalone na podstawie rozmowy i przedstawionych dokumentów potwierdzających, że zadłużenie w tym czasie jestem w stanie spłacić). Twierdził, że do tego czasu "daje mi spokój". Prowadzę działalność gospodarczą, co jest moim jedynym źródłem utrzymania. Jestem osobą samotnie wychowującą dzieci (w tym wymagające stałej opieki medycznej, leków - koszt około 1000 zł/m-c, oczywiście komornik został o tym poinform...
 • Inaczej mówiąc jest [i]Befehl[/i]: "Ani kroku w tył". Głupcy zawsze będą majstrować przy rzeczach, o których nie mają zielonego pojęcia. Właśnie odkupywanie sprzedanych uprzednio akcji stabilizuje notowania w czasie bessy. Najlepiej zabronić sprzedawania akcji poniżej ceny nabycia. W ten sposób będziemy mieli niekończącą się hossę.
 • problemem jest to ze nie mamy patryjotycznych,inteligietnych politykow.
 • Mam dlug w spółdzielni mieszkaniowej ok.2300 zl. Przysłali mi pismo że jeśli nie wpłace tego do 14 dni i odetną mi prąd mimo że nie zalegam z płatnosciami za prąd.Komornik siedzi mi na pensji wiec nie ma takiej mozliwości żebym spłacił to zadlużenie w spóldzielni.Czy mają prawo odciać mi prąd?
 • Mam pytanie o godziny otwarca sklepu: Czy właściciel sklepu spożywczego może otwierać i zamykać sobie swój sklep wg. własnego życzenia - np. raz zamyka o 22, raz o 1 w nocy. Jakie przepisy prawa to precyzują?
 • czy sąd może ukarać mnie grzywną za niestawienie się na rozprawie, jęśli nie odebrałam zawiadomienia o w/w.
 • "W sobotę 26 lutego, o godzinie 12.00 organizujemy protest TANKUJEMY ZA ZŁOTÓWKĘ przeciwko zbyt wysokim podatkom nałożonym na paliwa w Polsce, a co za tym idzie, cenom zbliżonym 5 zł za litr. Protest polegać będzie na zablokowaniu dojazdu do każdej ze stacji paliw w mieście. Proszę Was kierowców o czynny udział w proteście - minimum 2 godziny blokady. Bądźmy pierwszym miastem (każdy w swoim mieście) w Polsce, które zrobi takie coś. Wiem z innych for internetowych, że może to być początkiem fa...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się