Forum   li

li

(12 wyniki)
 • Dlatego właśnie dotychczasowa reforma była tylko krokiem do nacjonalizacji OFE.Chodzi o takie "skurczenie" tych instytucji, aby prowadzenie tego biznesu było nieopłacalne. A może by Pani Fedak poszukała oszczędności w KRUS? To jednak nie przejdzie w sojuszu PSL z PLATFORMĄ LUDOWĄ. Mam nadzieję, że przynajmniej jedna z tych szkodliwych dla gospodarki partii zakończy w październiku swój byt parlamentarny.
 • Ja to widzę jeszcze gorzej. Za 3-4 lata Ameryka ogłosi bankructwo. I nawet nie chce mi się tego uzasadniać, bo to oczywista oczywistość.
 • no co jest? po co sie nad tym znowu zastanawiac czy warto? znaczy ze z zastanawiania moze okazac seize nie warto? przeciez przed wyborami PO bylo PEWNE, ze warto... ------------------------------------ Życie i praca w Irlandii - blog.
 • "Zgodnie z ustawami kościelnymi, przy darowiznach na rzecz związanych z Kościołem instytucji nie obowiązuje ani konieczność udokumentowania darowizny wpłatą na konto ani limity odliczeń." Pierwsze słyszę. Zawsze przy okazji tej kwestii była mowa o konieczności udokumentowania - i to przez obie strony.
 • Witam zainteresowanych:-) jestem n-lem od kilku dobrych lat i zaczynam miec powazne problemy z głosem. Zimą straciłam głos na 3 tygodnie a teraz chrypię i ledwo wydobywam z siebie glos. A gdzie tu do końca roku :-/ Oprocz wiesiolka, tymianku z podbiałem, soli emskich, co jeszcze mogę czynić...???? Czy to jest do wyleczenia?? dziekuję z góry za wszelkie info Zoska
 • info.onet.pl/996273,11,item.html
 • Moj syn w wieku 1,5 roku mial pierwszą infekcję układu moczowego. Przyczyna - najprawdopodobniej bakterie przeszły spod napletka, który jeszcze wtedy był przyklejony. Wyleczony antybiotykiem, zalecenie - za jakis czas odkleic napletek. Po pół roku odkleilismy napletek (nie macie pojecia ile syfu tam bylo), tzn chirurg oczywiscie to zrobil. No i po tym zabiegu niestety znowu po kilku(czy kilkunastu) dniach druga infekcja. Znowu pomógł ten sam antybiotyk. W sumie dziecko miało robio...
 • Koks byl,jest i bedzie.Czy w sporcie,czy nawet w zabawie lub innych zboczeniach/jak np.pakerstwo swinskich karkow.Ale sztuka jest rezultat bez koksu.Li tylko w zgodzie z natura.
 • Nie pierwszy to raz okazuje się, że ustawodawca jest daleki od fachowości w dziedzinie, w której ma stanowić prawo, a i panowie posłowie nie bardzo wiedzą jaki knot ustawowy przygotowują. Byle szybko, byle zaliczyć ustawę i proszę jak sejm mocno pracuje. Za co my płacimy takie ciężkie pieniądze. Jak ja bym w swojej pracy odstawił taki knot już dawno zasiliłbym szeregi szukających pracę.
 • Dobry wieczór. Czy bedąc po trzydziestce można jeszcze poprzez ćwiczenia tak się rozciągnąć żeby zrobić szpagat albo robić kopnięcia a la brus li ? Dziękuję za odpowiedzi.
 • niech się Komisja od.....li od rozkręcania to się samo wszystko rozkręci...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się