Forum   miesięcznym

miesięcznym

(25 wyników)
 • Największe spadki miesięczne wystapiły 03.1994 -35,26% 08.1998 -29,63% 03.1993 -28,02% Największe wzrosty miesięczne 05.1993 +105,9% 08.1993 +50,36% 04.1995 +41,87% Ze wzrostami to se ne wrati.Ze spadkami nic nie wiadomo.
 • > Poza tym pracownicy urzędów skarbowych, którzy dziś muszą wklepywać miesięczne deklaracje do komputerów, mają być rzuceni w teren do kontroli podatników. Fajnie ! Wreszcie jacyś kompetentni kontrolerzy :))) Gratuluję pomysłu !
 • ....stało się -> zeszłoroczne minima zostały przebite. Sytuacja techniczna na wykresach bardzo ciekawa -> zdecydowanie więcej przesłanek za dalszymi spadkami. A jak wiadome to co zwykle pewne tym rzadziej się sprawdza, ale czy i tym razem? Zapraszam do analizy: tomekprzybycien.blox.pl I do wlasnej oceny sytuacji! Pozdrawiam
 • Tylko płakać!!!
 • Hiszpanie sprowadzili do kraju jakieś 2 mln taniej siły roboczej. Bilans prosty. 2mln/40 mln = 1/20 dobrobytu oddają na start. Na chłopski rozum: jeśli przyrost gospodarczy rocznie jest to 1/20(5%) to wychodzą na zero jeśli chodzi o podział dóbr( w skali roku) ale wciąż zyskują 5% w następnym roku do podziału dla wszystkich. Jak im gospodarka siada poniżej 5% rocznie to są realnie na minusie w danym roku ale z perspektywą plusa w kolejnym. Niestety jak jest kryzys to nikt nie patrzy na...
 • Jakie zwolnienia? Jaki kryzys? Tusk mowi, ze nie ma mowy o zadnym kryzysie. To samo Pawlak. Nie wypada nie wierzyc takim osobistosciom!
 • Od dawna twierdzę, że Polska to mocarstwo :)
 • Właśnie, co wybrać? PSO? Gdzie są najniższe prowizje a fundusz jednocześnie pewny? Kwota przeznaczona na ten cel to ...50 (pięćdziesiąt) zł/mies.
 • Witam wszystkich, Czy jest na naszym rynku lokata oszczędnościowa która umożliwia aby miesiecznie można było wpłacać 200 - 300 zł ? Najlepiej aby taka lokata była zarządzana przez Internet. Mam konta w VW bank oraz Mbanku ale taka możliwość jest w tych bankach niedostepna. Czy spotkaliście sie może z taką lokatą. Dzięki za uwagi.
 • faktycznie, odkrycie Ameryki normalnie... widzieliscie kiedys bank który swiadczy usługe nie zarabiając na niej?
 • Witam serdecznie Chce ulokować w tym programi trochę pieniędzy. Czy ktoś już miał z tym programem do czynienia i czy nie ma tu jakiś haczyków. Wiem o opłacie miesięcznej (11,5 zł), o opłacie za zarządzanie (1,95%-2,9%) oraz o prowizji od wypłąty (1%). Wiem również o bardzo wysokiej opłacie likwidacyjnej przed upływem 10 lat (opłata malaje od 99% kapitału w pierwszym roku do 10% w 10 roku, później bez opłat). Występuje też opłata za ryzyko. Co to jest i czy zawsze jest pobieran...
 • Sobota, 9 czerwca 2007 Lokata to przeżytek Gazeta Wrocławska (08:38) Nowa propozycja banków to rachunek oszczędnościowy Stopy procentowe NBP od wielu miesięcy są niskie, więc odsetki na zwykłym rachunku stały się mikroskopijne. Nie dziwi zatem masowa ucieczka klientów do funduszy inwestycyjnych. W tej sytuacji banki wymyśliły nową strategię. Do niedawna sprawa była prosta – można było trzymać pieniądze w banku na zwykłym rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym (ROR) lub wp...
 • Znajomy powiedział mi że rozliczanie kwartalne zamiast miesięcznego daje możliwość aby ponosić koszt w dowolnym miesiącu tego kwartału. Tzn. podatek oblicza się sumując przychody z kwartału pomniejsza o koszty w kwartale i wtedy oblicza podatek. Przejrzałem ok. 20 artykułów na ten temat i nie ma tam takiej zasady. Jest tylko kwestia przesunięcia podatku. Kto ma rację ?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się