Forum Aktualności i Media Kraj
ZMIEŃ
    obwiniony

  obwiniony

  (4 wyniki)
  • być posłem? Czy PO zrobi spot o "kupowaniu" paliwa wg Wasika? Gdyby to dotyczyło kandydata na posła z PO lub od Palikota - o to Hofman i Poręba nie wychodziliby z TV?
  • Klamstwo! Inkarnacja Lenina jestem ja i moja zlota rybka!
  • Kaczyńskiemu udało się przekonać swoich zwolenników że: - SMS potwierdzający podejrzenia - przyznanie się obwinionego - oświadczenie obwinionego lub świadka złożone pod przysiegą jest równoważne ze stwierdzeniem: - pewne jak w banku że ( obwiniony to zrobił ) - podobno ( obwiniony to zrobił ) - tylko naiwny nie uwierzy że ( obwiniony to zrobił )
  • Polonia amerykańska jest oburzona kolejnym przejawem szkalowania Polski i Polaków. Tym razem rzecz dotyczy programu "60 minut", emitowanego w amerykańskiej telewizji CBS. Wystąpił w nim publicysta "Gazety Wyborczej" i redaktor żydowskiego pisma "Midrasz" Konstanty Gebert. W audycji przedstawił się jako Dawid Warszawski, czyli tak samo, jak podpisuje teksty w "Gazecie Wyborczej". Za dokonanie zbrodni w Jedwabnem obwinił on Polaków. Motywem, jakim mieli się kierować rzekomi sprawcy ...

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się