Forum   odbijanie się

odbijanie się

(3 wyniki)
  • Byliśmy już u lakarza, ale on nie wie jak jest przyczyna bardzo częstego odbijanie (nie bekania) mojej córki (11 lat), to taki dźwięk z wnętrza- przepraszam za obrazowy opis, ale nie jest to bekanie np. po nałykaniu się powietrza, stan taki trwa już ok. 3 lat, a my nadal nie wiemy jaka jest tego przyczyna, powoli staje się to problemem, chociażby w towarzystwie.
  • Dziś w Gazecie Praca bardzo ciekawy wywiad z prof. Kuną ( dyrektorem szpitala w Łodzi) którzy twierdzi, że to właśnie lekarze marnują 20% pieniędzy NFZ ( co potwierdza to co ja pisałem o niskiej wydajności pracy polskich lekarzy). Chodzi głównie o zlecanie niepotrzebnych badań oraz niedouczenie, przez co w Polsce leczenie pacjenta przeciąga się żbyt długo i to są koszty. Także lekarze poprzez brak kompetencji nie potrafią leczyć niektórych chorób bez drogich badań tomograficzny...
  • Po śmierci bliskiej mi osoby machinalnie szukałem jakiegoś kontaktu z nią. Co prawda byłem katolikiem ale kościół przesiąkniety Rydzykami, Wojtyłami i innymi świętymi zbudza we mnie odraze. A po za tym Kościół Katolicki powoli zaczyna nam sugerować że sam w żadne życie wieczne nie wierzy. Ja również nie wierzę. Czy był ktoś na seansie spirytystycznym?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?