Forum   odsetek

odsetek

(4 wyniki)
  • ...reklamujac Kanade jako "kraj dla lekarzy" na wielu forach :). Pierwszy krok obamowych "reform": Medicare obniza stawki od kwietnia o 20%. Way to go... mozna ciac, redukowac i obnizac dalej...tylko ciekaw jestem kto w koncu za te stawki zgodzi sie pracowac...pewnie rezydenci (bo i tak nie maja wyboru)? popuszczajac wodze fantazji, mozna oczekiwac sytuacji, gdy "40 mln Amerykanow ,pozbawionych ubezpieczenia" (jak ja kocham te retoryke ;)...kto ich pozbawil?) to upragnione ubez...
  • Czy to zarazliwa bakteria, czy mozna ją skutecznie wyleczyć, czy mozna z nią zyc? Co to jest?
  • "W latach 60. choroba określana mianem depresji w krajach zachodnich dotykała 50 przypadków na milion osób, w latach 90. już 100 tys. przypadków na milion." www.rp.pl/artykul/119613.html ciekawe ilu bylo chorych na depresje przed wynalezieniem imipraminy. liczba chorych rosnie, a wraz z nia rosnie swiadomosc ze depresja to choroba endogenna ktora leczy lekarz.
  • www.wiadomosci24.pl/artykul/nfz_zapowiada_rewolucje_w_szpitalach_43727.html w oczy rzucił mi się tekst: " ...NFZ spyta dyrektorów czy wolą więcej procedur za mniejszą ilość punktów czy odwrotnie..." Pytamy Zdziśka budowlańca czy woli wymurować 10 domów za 2000 zł każdy czy może chce wybudować 5 domów za 4000 zł kazdy... Czy tam pracują ludzie z kabaretu ?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?