Forum   onet

onet

(16 wyników)
 • czy to aby nie ściema? Na żadne, ale to żadne ogłoszenie na które wysłałam swoją ofertę nie uzyskałam odpowiedzi, chociaż spełniałam wszelkie wymogi. Na analogiczne z prasy - jestem zapraszana na rozmowy. Czy jest ktoś, kto został chociażby zaproszony na rozmowę odpowiadając na w/w oferty? Proszę, dajcie znać, bo jeśli nie - oszczędzę sobie czasu i oleję te portale.
 • Onet/Zumi(16)

  Witam serdecznie, Serwis Zumi poszukuje pracownika do działu sprzedaży. Zatrudnienie w zależności od doświadczenia na stanowisku: Junior Key Account, Key Account, Senior Key Account. Proszę o INFO :mrgreen:
 • Witajcie :). Czy ktoś z Was pracuje w portalu internetowym w Warszawie, np. w Onet.pl wp.pl, interia.pl, w serisach tvn lub innych temu podobnych miejscach? Jak sie tam pracuje, jakie sa warunki, relacje w pracy, traktowanie pracownikow przez przelozonych, polityka personalna firm, atmosfera pracy, mozliwosci rozwoju, wynagrodzenia, dodatki, itp.? Podzielcie sie swoimi doswiadczeniami prosze :). Dzieki z gory za wpisy. wanilka
 • Witam, Czy ktoś z Was miał może przyjemność tam pracować lub tam pracuje? Jak jest? Czego można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej (programista aplikacji www)? Z góry bardzo dziękuję.
 • praca.onet.pl/oferta/pOferta.ij/Au-Pair-/Stoke-on-Trent-(Anglia)/job=BD67790C-3048-32C2-8A76A41270B9C5BE
 • szczegoły w mailu walkiria212@wp.pl
 • gielda.onet.pl/0,1549458,wiadomosci.html ciekawe :) a czy za tym pójdą zmiany w postaci lepszego traktowani apracowników, opracowania systemu premiowego dla _pracowników_ a nie dyrektorów Oddziałów ?
 • Zajmuję się przepisywaniem tekstów. Szybko i tanio. Cena: 1.5 zł / 1 strona maszynopisu (1800 znaków). tel. 505 633 276 e-mail: teslon@poczta.onet.pl
 • Przyszły do mnie wydruki z z zusu o ubezpieczeniu emerytalnym. I wyszło, że WARTA nie zapłaciła za mnie ZUSu za 2 miesiące mojej ciężkiej pracy. NIe były to miesiące Z brzegów okresu zatrudnienia, konca czy początku jakiejś umowy, Tak po prostu nie zapłacili, w dwa środkowe miesiące, a RNUa dali jakby nigdy nic. Złodzieje, z emerytury chcieli mnie okraść. żeby nie kradli żądałam od nich przed sądem wyliczenia płacy. Sąd się zbłaźnił, nie dopuścił mnie do głosu, nie dostałam wyli...
 • Wszędzie piszą o zasadach, że CV powinno się zmieścić na kartce. I po co dają takie beznadziejne kreatory że rozciągają moje naprawdę nieduże CV na 2 kartki i to na dodatek niepotrzebnie robią jakieś podkreślenia, linii itp. Skorzystałam z szablonów na pracuj.pl i onet.pl - straciłam tyle czasu a CV jakie zostało stworzone nie nadaję się do wysłania do pracodawcy. Już lepsze jest te moje odręćzne, ale chcę żeby wyglądało profesjonalnie. TO jak ja mam to zrobić???!!!
 • Mam takie pytanko, czy hostele mają na wyposażeniu takie rzeczy jak lodówka, czajnik, naczynia, noże itp. Jest to dla mnie ważne bo mam w perspektywie dłuższe mieszkanie w hostelu w Szkocji. z góry dzięki:)
 • ZARÓB KASE ZA TO, ŻE MASZ WŁĄCZONY KOMPUTER!! ZACZNIJ ZARABIAĆ: www.eurobarre.com/index.php?p=273337129304 PORADNIK: www.eurobarree.blog.onet.pl Wypłata gwarantowana w 100%
 • A piszą o tym nawet w Onecie: wiadomosci.onet.pl/1263824,12,item.html Najbardziej podoba mi się stwierdzenie: "Belgijska prasa jednomyślnie uznała ponowne otwarcie niezwykłej budowli za sukces - nie dość, że remont zakończył się w terminie, to efekty budzą zgodny podziw." W Belgii to naprawdę należy potraktować jak sukces, zwłaszcza gdy przyrówna się to do tempa np. robót drogowych;-).
 • Po opłaceniu podatku i ZUS zostało 520zł. czy to jest normalne i czy mozna uczciwie prowadzic działalność!!!!!
 • Jestem księgową z 5 letnim doświadczeniem w pracy w firmie międzynarodowej ,posiadam wyzsze wykztałcenie i licencję Ministra Finansów, znajomość KSH. Poprowadzę samodzielnie ksiegowosć małej spółce lub przyjmę pracę w charaktere ksiegowej ksiegowosci.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się