Forum   paczków

paczków

(6 wyników)
  • Paczków (11)

    Bombowa ta strona paczkow.info ! Fotki sa swietne, a i opisy historyczne rowniez. Napewno odwiedze to miasteczko w nastepne wakacje.
  • Może i Paczków historycznie ciekawy, ale prawda jest brutalna. Nic tam nie utrzyma młodych ludzi na dłużej. Albo uciekają do Nysy, albo do Wrocławia albo do Opola. Niestety miasto raczej nie dla młodych ludzi. Co oni mają tam do roboty? Nie za dużo. Czas jakby się tam zatrzymał.
  • Rok temu robilam po raz pierwszy paczki i w wiekszosci nadzienie mi powyplywalo albo paczki rozlazly sie w smazeniu. Zasatnawialam się czy mozna smazyć paczki, takie same kule, a później wepchnac w nie jakis dzem/krem/budyn szpryca?
  • wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,9840312,Jaroslaw_Kaczynski_zlozyl_kwiaty_pod_pomnikiem_Czerwca.html //-- Wstydu nie ma.
  • Poszukuję namiarów (najlepiej adresów www/meil) do sklepów i serwisów rowerowych na trasie: Wrocław, Krzeptów, Kębłowice, Małkowice, Sadowice, Wszemiłowice, Kąty Wrocławskie, Nowa Wieś Kącka, Stróża, Wawrzeńczyce, Mietków, Maniów, Garncarsko, Sobótka Zachodnia, Sady, Mysałków, Wiry a. Wiry, Wirki, Gogołów, Miłochów, Jagodnik, Świdnica, Makowice, Krzyżowa, Wieruszów, Lutomia Mała, Lutomia Dolna, Piskorzów, Pieszyce b. Wiry, Jędrzejowice, Kiełczyn, Tuszyn, Wółki, Nowizna, Pieszyce...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się