Forum   praca czasowa

praca czasowa

(4 wyniki)
  • dają taką możliwośc , dzień, noc, wpisywanie listów do komputera jak z nimi wyglada współpraca ? punkt 20 w umowie jest dość kontrowersyjny,w zasadzie wyłączność pracownika i zakaz zawarcia umowy z inną agencją pracy czasowej, w przeciwnym razie 1 tys kary miał ktoś jakies nieprzyjemnosci ?
  • Dlaczego tak niewiele osób, ktore nie mają pracy i jej szukają, nie decydują się na pracę czasową? Moja koleżanka szuka juz drugi tydzień osoby do pracy w wydawnictwie. Na razie jest to praca czasowa, ale regułą jest, że potem te osoby współpracują z tym wydawnictwem. Może to fenomen - ale jak to jest, ze jakoś mało jest chętnych do takiej pracy? Kto z osób poszukujących pracy wsród forumowiczów by się na takie coś pisał?
  • Pomimo zaawansowanego wieku (26 lat) ja nadal nie mam stałej pracy. Mam doświadczenie w różnych zawodach od sprzedawcy po asystentkę dyrektora. Nie udało mi się jednak nigdy popracować dłużej niż pół roku. W większości przypadków trafiałam na nieuczciwych pracodawców. Muszę zebrać siły i jednak znaleźć tę pracę. Pomóżcie mi! Jestem na III roku dziennikarstwa.
  • To czcze gadanie o niczym.Wszystko to- brak pracy to celowe działania naszego rządu,nadmierny import,zamykanie zakładów pracy-"nierentownych",wspierane jest,to działanie przez media, gazetę taką jak ta (szmatława).Jesteście zdrajcami kraju, psami polityków łapówkarzy i zer moralnych,oczywiście na czele z panem Michnikiem na czele !!!!!!!!!!!!!!!
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się