pendrive

(23 wyniki)
  • wklej.org/id/43140/ po użyciu combofix wygląda,że jest ok, ale czy na prawdę? Proszę o pomoc.
  • Witam. Miałam zainfekowanego kompa jakimś syfem z pendrive'a. Udało mi sie kompa zreanimować ale wydaje mi się, że chodzi wolniej niż zawsze. Dlatego proszę o sprawdzenie logów. Oto logi: wklej.org/id/18851/ wklej.org/id/18852/ Dziękuję za ewentualną pomoc i pozdrawiam Ruda
  • Przynioslem niestety wirusa na pendrive.Po podlaczeniu pendriva ukazal sie komunikat AVG o wirusie,wiec polecilem go usunąć Potem przeskanowalem Pendrive onaczonego jako dysk F AVG. Znalazł cos takiego: Resident Shield reports Trojan horse PSW.OnlineGames.AVFY on F:\RECYCLER\S-1-5-21-1482476501-1644491937-682003330-1013\sic32.exe F:\RECYCLER\S-1-5-21-1482476501-1644491937-682003330-1013\sic32.exe InF:\autorun.inf was"Worm/AutoRun.BR"virus found Zniknęła mi ikonka dysku F a wzamian jes...
  • Mam problem chyba z wirusem. nie moge dostac sie na dysk c, d itp klikajac na ikonki normalnie lewym klawiszem. moge wejsc jedynie przez prawy + otwórz. dodatkowo mam zablokowane Ctrl+Alt+Delete - po porostu nie dziala. Nie moge tez zmenic ustawien w opcjach folderow (np. "pokaz ukryte pliki i foldery")... w necie przeczytalem ze to wirus przenoszony przy pomocy autorunu (i faktycznie od pendrive'a sie zaczelo). leku nie znalazlem.. Pomocy :) Jacek
  • Witam, komputery mam zainfekowane przez pendrive, po formacie i podłaczeniu zainfekowanego pendrive'a wyłącza się program antywirusowy (Macaffie Internet Security, Norton Internet Security - z najnowszymi aktualizacjami, instalowane oczywiście oddzielnie po świeżym formacie), skanery online - przeróżne - nic nie wykrywają. Ja wiem, że można wyrzucić pendrive, ale to dotyczy kilkunastu pendrive'ów i pewnie kilku dysków na USB a poza tym daneeeee. No i nie wiadomo od kogo to dotarło i mo...
  • Laptop ma ten sam problem. Na początku myślałam, że to bateria mi pada... Bez komunikatu o słabej baterii wyłącza się, jednego dnia nawet w prądzie kilka razy z rzędu się wyłączył. Mam jakieś ostrzeżenia o trojanie z avasta - plik CKVO0.DLL i kilka plików zarażonych trojanem Monga oraz Malware-gen. Usunęłam je w czasie skanowania avastem i oczywiście od razu są na nowo. Ratujcie. Log z HiJackThis! wklej.org/id/13724/ Dzięki.
  • Jak zwykle, kiedy podpinam obcego pendrive'a, uruchomiłem najpierw Flash Disinfectora. Mimo to Avast pokazał że jest tam robak Win32:Trojan-gen{Other}. Wypiąłem pendrive'a, zrobiłem skan combofixem i prosze o komentarz. PS. A co z pendrive'em? Muszę przekopiowac z niego ważne dokumenty+pare zdjęć. Czy fakt, że Avast pokazuje w jednym z plików robaka, oznacza, że nie mogę skopiowac tych dokumentów (parę.jpg + .doc) A może to jednak nie robak tylko fałszywy alarm? Dziękuję! wklej.org/id/646...
  • Witam! wklej.org/id/134033/ Proszę luknijcie fachowym okiem. Z góry dzięki!
  • wklej.org/id/4b4750ab63 problem polega na połaczeniu z internetem (radiówka)- wiecznie rozłącza-strony się nie ładują("trwa ustalanie adresu serwera", "ograniczenie lub brak łączności"), mój provider twierdzi ze to może być kwestia jakiś "szkodników", które wpływają na połaczenie. Do tej pory siedziałam na avascie, na polecenie providera ściagnęłam kaspersky'ego (shareware 30-dniowy).Przeskanowałam, usunęłam co było do usunięcia. Problem z rozłączaniem netu nadal jest. Mógłbys rzucić o...
  • Witam, tu jest log wygenerowany przez Combofix: wklej.org/id/64756/ . problemem jest straszne zmulenie komputera i wykryty przez AVG robak - komunikat z AVG - "Virus identified WORM/AutoRun.FR". System to Win XP z SP3. Proszę o szybką pomoc, gdyż nie siedzę na swoim kompie a właścicielce strasznie zależy na jego uzdrowieniu:), pozdrawiam
  • Proszę o pomoc. Sprawdzałam już komputer kilkoma antywirami. Wszystko, co wykryły pousuwałam i dalej jest problem. Po zamknięciu praktycznie każdego programu i po otwarciu większości pojawia się komunikat " instrukcja spod 0x00000001 odwołuje się do pamięci pod adresem 0x0000001 pamięć nie może być "read" " czasem zamiast read jest written. Pojawia się to nawet po wyłączeniu wygaszacza ekranu. Dodatkowo, razem z tym problemem pojawił się kolejny- brak dźwięku w allplayerze (pisz...
  • Co usunę tę wirusy to one się pojawiają od nowa log z mbam. dr weba nie mogę odpalić. Dzięki za każdą pomoc
  • Mam jakiegoś szpiega na kompie (keylogger najpewniej). Proszę o sprawdzenie loga i receptę, co dalej. Dr.Web CureIt! nie wykrył nic Malwarebytes Anti-Malware: wklej.org/id/464415/ OTL: wklej.org/id/464422/ Gmer: wklej.org/id/464416/ DDS: wklej.org/id/464426/
  • Witam, jak otwieram dysk c i pendrive uruchamia się okno otwórz za pomocą.... Ponadto nie mogę ustawić aby wyświetlały się ukryte pliki i foldery, a wcześniej nie mogłem włączyć aby komputer pokazywał pliki systemowe. Przeskanowałem hijackiem i combofixem. Teraz dyski otwierają się normalnie i można ustawić opcje wyświetlania plików. Czy to już koniec problemów? Logi: z hijacka: up.wklej.org/download.php? id=b4d6f2b565ca0eef1f9245403aac366a z combofixa: up.wklej.org/download.p...
  • Witam! Po użyciu ComboFixa mam taki log: wklej.org/hash/5d3c559fcc/ Niby jest dobrze, wróciła np opcja "pokaż ukryte pliki", ale na moje oko to z tym systemem nie jest do końca OK. Powinienem coś jeszcze zrobić? Pozdrawiam! :-)
  • Witam. Mam laptopa od niespełna miesiąca, wirusy dostały się do niego jak domniemam poprzez pendrivea.Problemy zaczęły się od pliku Buis.exe, który mimo wielokrotnych usunięć poprzez Avast pojawia się ponownie jako podejrzany plik. Oto link do loga: wklej.org/id/17875/ Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź.
  • witam. proszę o pomoc w następującej sprawie: po uruchomieniu komputera i załadowaniu systemu Avast wyświetla komunikat: znaleziono wirusa plik:C\WINDOWS\System32\amvo.dll nazwa pasożyta:win32:Onlinegames-CAZ[Trj] typ pasożyta:koń trojański zalecana akcja:kwarantanna wykonuję zalecaną akcję i dalej wszystko jest ok aż do następnego uruchomienia,wtedy sytuacja się powtarza i tak w kółko. próbowałem skanera on-line MKS,ale nic nie znalazł. proszę o pomoc.
  • Witam Mam taki problem, Wirus opanował mi PCta i tworzy na każdej partycji pliki: autorun.inf 0iwedat2.cmd qyq826j2.com t1ypkh.exe. Pliki są oznaczone jako ukryte a sam wirus zmienił wyświetlanie plików w okienkach by nie były widoczne pliki systemowe i ukryte (nie mogę ustawić żeby pokazywał wszystkie pliki bo wirus od razu zmienia te ustawienia) Używam norton antywirusa ale ten nic nie wykrywa. Myślę że jedynym sposobem jest ręczne usunięcie tych plików. W xp'ku vir sam...
  • wklej.org/id/49645/ na pendrive
  • Z combo fix wklej.org/id/9b3f95b1ad hijackthis wklej.org/id/7b0adb7b2d Co mam z tym zrobić?
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się