Forum   oszpecony

oszpecony

(81 wyników)
 • Witam! Mam osiemnaście lat i od niecałych dwóch lat mam aparat ortodontyczny. Zostały mi wyrwane obie czwórki w górnym łuku. od dłuższego czasu jestem niezadowolona z efektu leczenia, ale w ostatnim okresie to masakra... Marzyłam o aparacie, ponieważ miałam straszne kompleksy, a teraz zostałam tylko oszpecona! Policzki poleciały w dół, nos mi się wydłużył, uwydatniły bruzdy nosowe, zmniejszyła się górna warga, moja twarz jest płaska i mam cofnięty podbródek, ogólnie wyglądam trochę jak czarow...
 • Kolejarze zawsze mają pod górkę, na dodatek są bogaci i nie dbają o pasażerów (vidi Katowice) więc może porządnie ich ukarać i zmusić do wykonania zaleceń.
 • przez mojego chłopaka, niestety w widocznym miejscu. Już 5 tydzień mam to oszpecenie i nie wiem czy kiedykolwiek zejdzie, lekarz, pod którego opieką jestem też nie potrafi tego ocenić :( Powoli siada mi psychika, jestem tym zmęczona że ludzie dziwnie się na mnie patrzą, że muszę coś tuszować. Jestem tym załamana, najgorsza jest ta niepewność, gdybym wiedziała że na 100% za miesiąc nie będzie śladu to pewnie też bym inaczej do tego podchodziła. Nie wiem co dalej z moim związkiem. Wiem że...
 • "kurhany Gutenberga"? Co ten ignorant Stelmach ma na myśli? Co neolityczne kurhany mogą miec wspólnego z Gutenbergiem, chyba, że chodzi o symboliczne pogrzebanie idei druku. Niestety obawiam się, że nie taka była idea pożal się boże architekta, z wyrokiem za oszustwa podatkowe.
 • "Planowany kompleksowy remont dworca" ktory ma sie rozpoczac nigdy i trwac do nigdy bo wcale nie jest planowany.
 • Dajcie już spokój z tą nagonką. Przejedźcie się do Gdańska, Warszawy, Krakowa, tam wszędzie, są wielkoformatowe siatki reklamowe. U nas przynajmniej stare miasto jest wolne od wielkich szmat reklamowych. A taki chwast jak stary, obdrapany wierzowiec kolejowy powinien być cały opakowany w jedną ładną reklamę.
 • JAK JUŻ TE BYDLAKI ZOSTANĄ ZŁAPANI TO NALEŻAŁOBY IM NA CZOŁACH TE PODPISY WYTATUOWAĆ I OCZYWIŚĆIE KAZAĆ ZAPŁACIĆ ZA RENOWACJĘ I ZLECIĆ TO NAJDROŻSZEJ FIRMIE!
 • Biało-niebieskie też ładne. Barwy Finlandii, Izraela, San Marino itd.
 • Temat estetyki w centrum miasta poruszany jest w Lublinie bardzo często, ale za każdym razem mozna usłyszeć ze strony Władz Miasta, że "nie ma odpowiednich regulacji prawnych aby można było zrobić porzadek". Szkoda tylko, ze magistraty Wrocławia, Krakowa, Warszawy, Gdańska i wielu innych miast jakoś potrafią sobie poradzić z utrzymaniem odpowiedniego wyglądu centrum miasta i jakoś potrafią znaleźć odpowiednie akty prawne na podstawie których podejmują działania na rzecz utrzymania estetyczneg...
 • Przetarg, stempelek, decyzja? Urzędasy, wystarczy szmata, rozpuszczalnik i nie ma śladu po bazgrołach!
 • To sposób na uniknięcie wydatków na pielęgnację. Drzewo uschnie i po sprawie , a takich idiotyzmów jest ostatnio więcej. Bezmózgi twierdzą ,że to udowodnione naukowo jakoby dla drzewa tak było najlepiej. Podobne podejście ma OSM w Olsztynie, choć tak drastycznie nie ogołaca drzew.
 • www.bbc.co.uk/news/world-middle-east-14356886 Rzuccie okime na zdjecie tej dziewczyny 'przed i po'. Kara' za odrzucenie oswiadczyn - odrzucony narzeczony oblal ofire kwasem, oslepij ja, okrotnie deformowal twarz. Wg Szariatu, oprawca zostal skazany na oslepienie. Kobieta wybaczyla w ostatniej chwili i oprawca jedynie musi dokonczyc swoj wyrok odsiatki - odsiedial juz 7 lat, wiec zostanie mu 4-5 lat. (Nie rozumiem, czumu podali 11-12 lat wyroku, ale to detal) Wybaczylybyscie oprawcy? ...
 • wczoraj poszłam do fryzjera. chciałam zeby mi babka troche wycieniowała i przycięła grzywkę. zdjęłam okulary więc mało co widziałąm w lustrze, ale jej ufałłam bo zawsze byłam zadowolona. ale gdy skończyła myślałam że się przewrócę. wyglądam okropnie! mam grzywę jak u konie, gróba i na pół czoła u czubka głowy krótkie a z tyłu długie. po bokch to nawet sie nie da określić jakie.... błagam poradzcie mi co mam zrobić. jak teraz te włosy układać i wgl.
 • Drogie, Zostałam oszpecona przez prywatny gabinet chirurgii plastycznej. Niestety właściciel gabinetu nie poczuwa sie do jakiejkolwiek rehabilitacji. Gdzie powinam zgłosić to zdarzenie (reklamację) ? Istnieje coś takiego ?
 • Jeżeli ktoś powiesił to nielegalnie, to konserwator natychmiast powinien legalnie zdjąć na koszt łamiącego prawo. O co chodzi ? Dość słabowitych urzędników, których można mieć w nosie.
 • Po poprzednich tramwajach nowe solarisy to zgrabna, wygodna i potrzebna odmiana. A tarczka jest OK.
 • no cóż - Poznań współczuje, bo i jest czego
 • Są równi i równiejsi. Ojciec-dyrektor, albo lepiej DYREKTOR-ojciec zapowiada, że nie zapłaci i nie pozwoli zapłacić za siebie nałożonej przez Sąd kary 3,5 tys. grzywny. Teraz proboszcz chowa się przed urzędnikami, bo kazał wyciąć stare drzewa... Powinien zapłacić co do złotówki za to ustalone przez prawo stawki. O ile mnie pamięć nie myli to zależy od obwodu drzewa, gatunku i ilości. Nie powinno być od tego najmniejszej zniżki a kara zapłacona wraz z ustawowymi odsetkami za zwłokę. Jak ni...
 • Do dzieła! Bierzemy piły łańcuchowe i rozwalamy to g... Czas: Jutro samo południe!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się