Forum Praca Praca za granicą Au Pair
ZMIEŃ
      pierwszy

pierwszy

(7 wyników)
    • Niedlugo bede jechac i ostatnio zaczelam sie stresowac jak to bedzie na poczatku, macie moze jakies sprawdzone sposoby na przelamywanie pierwszych lodow? Z rodzicami, z dziecmi, moze jakas gra, zabawa dzieki ktorym moznaby sie z nimi poznac?
    • napiszcie proszę jak wyglądał wasz pierwszy dzień po przyjeździe do rodziny? oprowadzili was po domu i od razu praca? a kontrolowali jak sobie radzicie? a najbardziej to się obawiam że małego nie zrozumiem bo małe dzieci mówią niewyraźnie...
    • ....i obaw nie mam, raczej samą ekscytację. Wybrałam sobie rodzinę z Finlandii, a ona wybrała mnie. Na operkowym serwisie, do którego znalazłam tu linka podkreślano, jak ważne jest nie wpadanie w rutynę, spotykanie się z innymi dziewczynami, tudzież kursy językowe. I tutaj mam pytanie: jak można sobie ten wolny czas zorganiować, kiedy wokoło nie będzie raczej operek (na tym forum znalazłam tylko jedną operkę w Finlandii i to daleko) a kursy języka nie wchodzą w grę (jadę na dwa mi...
    • witam Was cieplutko! :) wlasnie skonczylam studia i zamarzylo mi sie wyjechac do usa jako au pair. nigdy nie pracowalam jako opiekunka do dzieci - troche inny kierunek studiow , i stad pytanie: jak mam zdobyc referencje?!? i skad wytrzasnac 200 przepracowanych godzin z dziecmi?!?!? (o zdjecia jakos sie postaram) czy musze sie specjalnie zatrudnic.. a wlasciwie dorobic studentka jako nianka czy jak?! :) bo nie mam zupelnie pojecia, a szukalam na forum i nic specjalnego nie znalazlam...
    • Hej dziewczyny, chciałabym się dowiedzieć od Was jakie są wasze przeżycia jeśli chodzi o przelot. Bo ja strasznie się boję. Jestem z małego miasteczka, gdzie nawet na PKPe się nie zgubisz (nie to co Central w W-wie lub w innych citys... Wogóle to jak wygląda sprawa tuż po wylądowaniu (np. Stansted), gdzie się udajesz po wyjściu z samolotu, gdzie odebrać bagaże, no i wogóle żeby się nie pogubić. Czy będą o coś pytać??????? Napewno nie tylko ja chciałabym wiedzieć, choć dla innych mo...
    • czesc,mozecie wrzucic jakies adresy stron www dobrych firm zajmujacych sie au- pair? chcialabym bardzo wyjechac na trzy miesice(lipiec-pazdiernik) do hiszpanii,ale w ogole nie wiem za co sie zabrac. bardzo prosze o jakies adresy,sugestie,na co zwracac uwage etc. dziekuje z gory!!!!!
    • witam wszystkie operki! chciałabym wyjechać jesienią lub późnym latem do UK. czy ktos mógłby mi podać strony, na których szuka się przyszłych rodzin? swpisywałam w googlach greataupair, ale wyszukiwarka nic nie znalazła. jestem kompletnie zielona, dlatego biorę się za to już teraz. proszę o jakieś wskazówki!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się