pierwszy

(4 wyniki)
  • Witam wszystkich pracowników PKO BP S.A. Tych zadowolonych jak i tych sfrustrowanych. Tych pracujących w Oddziałach, ROD-ach i Centrali. Przeglądając poniższe wypowiedzi muszę stwierdzić szczerze, że dużo tutaj rozgoryczenia, zniecierpliwienia i niestety frustracji. W PKO spotykam się z różnymi pracownikami i delikatnie ujmując co do wiedzy "mającymi słabsze dni" oraz z tymi którzy są w "formie". A jak mnie oceniają inni. Jedni klną inni są zadowoleni - takie życie. Wracając do tematu...
  • www.pb.pl/2/a/2009/11/04/Bank_Polski
  • Witam bardzo serdecznie Jestem tutaj pierwszy raz właśnie staram się o prace w placówce pko bp sa jestem ciekawa o co mogą pytać na rozmowie jutro na 11 mam byc w krakowie prosze napiszcie mi o co was pytali czekam na wasze porady z góry dziekuje
  • w ten weekend w naszym oddziale mamy konwersje zbiorow do ALNOVY w związku z tym mam pytanie jak było w innych oddziałach z pierwszym logowaniem do alnovy bo u nas jest informacja ze mamy przyjść w niedziele po północy ok 1:00 a rano o 5 do pracy czy to normalne????

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się