Forum   ruda śląska

ruda śląska

(12 wyniki)
  • witam chciałam zapytać czy jest ktoś z terenu rudy śląskiej kto ma dziecko chore na autyzm.gdzie leczycie swoje dzieci czy terapie przynoszą efekty jak sobie radzicie w codziennym życiu mnie jest bardzo ciężko pogodzić się z tą diagnozą ale wieżę bardzo że będzie dobrze że mój syn będzie chciał współpracować i że wyjdzie na prostą.Jeżeli jest tu na tym forum jakiś rodzic proszę o wiadomości bo internet to nie wszystko zawsze warto zasięgnąć porady kogoś kto ma z tą chorobą styczność na co dz...
  • Straciłam czas by przysłuchiwać się nadzwyczajnej sesji RM zwołanej w związku z utratą płynności finansowej Miasta.Ogrom niekompetencji prezydentów i niektórych radnych jest porażający i tu należy szukać odpowiedzi na pytanie co się stało w Rudzie z finansami, tak to musiało się skończyć, wstyd !!!
  • Witam , szukam kamerzysty , fotografa w rozsądnej cenie na ślub 13 kwietnia 2009 w Rudzie Ślaskiej. Oferty wraz z cennikiem proszę na; bacha79@poczta.fm
  • w najbliższą sobotę dojdzie do zlotu forumowiczów naszego forum. Liczymy na liczne przybycie wszystkich którzy piszą na forum. Spotykamy się na parkingu pod plazą od strony fontanny, potem udajemy się grupą na degustację piwska do plazy. Zapraszamy wszsytkich niezależnie od miejsca pracy i poglądów politycznych a którzy chcą w miłej, rodzinnej, rudzkiej atmosferze spędzić sobotę o przybycie !
  • Witam serdecznie! Czy wiecie może, czy w Rudzie Śląskiej jest potrzeba otwarcia Rodzinnego Domu Dziecka? Są już takie 3 domy, wiecie może, gdzie one funkcjonują? I jak można się dostać; otrzymać kontakt do Ich twórców? Jak coś to proszę o kontakt na: prencel@gmail.com Z górzy dziękuję za info.
  • Dziewczyny czy ktoras z was rodzila na goduli, a moze znacie opinie o tym szpiatalu od znajomych, napiszcie co o nim sadzicie.
  • pomozcie mi,bo nie moge znalezc rozkładu-bardzo prosze
  • liberałom i oszołomom politycznym z PO mówimy NIE ! Czy grozi przejęcie władzy przez PO widzimy na przykładzie naszych lokalnych działaczy PO którzy za 200 ZŁOTYCH kupowali sobie dziennikarzy. dlatego zagłosuję przeciwko takim ludziom jak Tusk który nic nie zrobił z tym co w mieście się dzieje. Lech obiecał zorbić porządek jak z nim rozmawiałem w Bielszowicach. Dlatego apeluję wybierzy uczciwość dla kraju i dla naszego miasta ! ja głosuję na Lecha Kaczyńskiego !
  • Cześć!! Czy wiecie gdzie na Śląsku jest takie USG. I ile to ewentualnie kosztuje.
  • Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego na posiedzeniu niejawnym w dniu 13 sierpnia 2004 roku postanowił wpisać do Krajowego Rejestru Sądowego Stowarzyszeń i innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej pod numerem KRS 0000214843 stowarzyszenie o nazwie „NASZE MIASTO RUDA ŚLĄSKA”. W dniu 7 października br. odbyło się I-sze Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia , na którym dokona...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?