Forum   pinczer

pinczer

(9 wyników)
  • Witam, Po świętach mam już zamówionego pinczera miniaturkę i chciałem zapytać jaką obroże dla niego wybrać? tzn jaka długość? i w ogóle proszę o wszelakie rady dotyczące tej rasy Z góry dzięki, Pozdrawiam.
  • Witam wszystkich, chcę kupić pieska miom dzieciom no i sobie oczywiście. Zadecydowaliśmy, zeby był to Pinczer bo mąż zgodził się na małego pieska, niestety nikt ze znajomych takiego nie ma, wszędzie tylko Yorki. Proszę właścicieli o rady i spostrzeżenia na temat Pinczera. Pozdrawiam Arla
  • Witam! Razem z moim chłopakiem planujemy zakup dwóch piesków. Ja bardzo chce pinczerka albo ratlerka a mój chłopak amstafa. Nie mam nic przeciwko tej rasie psów jednak obawiam się czy kupować pinczera. Czy będą żyć w zgodzie jak je kupimy jednocześnie?
  • Moja dwuletnia pinczerka od zeszłego tygodnia kilka razy dziennie zaczyna piszczeć i kuleć. Po kilku minutach mija. Weterynarz wykluczył uraz. Na razie ma podawany traumel. Lekarka mówiła też o chorobie małych ras ale zapomniałam nazwę. Proszę o informacje!
  • mam młodego pieska mieszaniec pinczera,ma juz pół roku i niestety nie chce szczekać.Pies mieszka w swojej budce pod schodami na zewnątrz budynku,jest wesoły,bardzo posłuszny,ale szczeka tylko na swój ogonek w czasie zabawy.Liczyłam ,ze przynajmniej zaszczeka na listonosza,a on zupełnie nie wie o co chodzi.Jak go nauczyć,ze na intruza trzeba szczekać,nawet na koty czy obce psy nie szczeka.
  • Witam,ma pytanie,czy pies o nazwie pinczer karłowaty to jest to samo co pinczer miniturowy i ratlerek??dziekuje i prosze o odpowiedzi, pozdrawiam:-)
  • Opisuję: - mały - chudy - wystraszony - wygląda jak mała sarenka - ciągle sie trzęsie - ma krótką sierśc - piskliwie szczeka - raczej brązowy (o innych kolorach siersci nie widzialam) Chcę kupić, a nie wiem, jak sie nazywa ta rasa :) Pomocy :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się