Forum   pracownik ochrony

pracownik ochrony

(5 wyników)
  • Bardzo nierzetelny tekst, mnóstwo błędów, nie wspominajac juz o nieścisłościach. Wstyd
  • czy pracuje kots jako pracownik ochrony w TESCO? albo zna kogos kto pracuje tam jako ochroniarz, albo najlepiej "ochroniarka"? Przyjumują teraz kobiety do pracy jako ochroniarz, dlatego chciałam sie dowiedziec jakie sa warunki i ile płacą? bo na rozmowie nic o tym nie mowia...dlatego jesli ktos cos wie na ten temat to prosiłanym o jakies informacje... z gory dzieki :)
  • Nic sie nie zmienia.
  • Witam. Jestem pracownikiem ochrony, posiadam licencje II. Pracuje na umowe o prace na papierze 160godzin w rzeczywistosci 200godzin, czasem wiecej...moja stawka to 4zł za godzine na reke. Jeżdze w grupie interwencyjnej, nosze przy sobie bron, czesto wykonujemy brudną robote za policje (oni przyjeżdzają na gotowe) a taka kasjerka w markecie stawke ma 8zł brutto za godzine!!! I gdzie tu sprawiedliwość?
  • Mam 33 lata, własnie straciłam pracę , tu gdzie mieszkam nie mam raczej perpektyw na pracę, zasatanwiam się czy nie zrobić kursu ochrony I stopnia, obecnie jest tyle agencji ochrony i tak myślę czy nie spróbować, Proszę o informacje dotyczące takiego kursu, czy mam szanse. itp.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się