Forum   raciąż

raciąż

(8 wyników)
  • Płock również potrzebuje takiego referendum - pilnie!!!
  • Siema! Ja i kumpel zbieramy ekipę z Ciechanowa i okolic na koncert HUNTER-a w Raciążu! W kupie raźniej! Kto się pisze?:P Jedziemy PKS w sobotę (22 maja żeby nie było) O godzinie 14:20 lub 15:20 (negocjacje trwają:D). Pijaństwo i dobra zabawa gwarantowane:)
  • Gostynin i Raciąż będą mieć obwodnice miasta, a Płock ma plan budowy nowej drogi tranzytowej przez miasto, którą dla zmyłki nazwano "obwodnicą północną". Oczywiście wzdłóż tej "obwodnicy" postawimy płoty tak jak w rejonie "dzwona" Będziemy mieli piękne "Stołeczne książęce miasto Płock"
  • Czterdzieści pare kilometrów od płocka i już można oddać inwestycje przed czasem i w dobrym stanie. Ale w największym mieście w okolicy zawsze każda inwestycja musi być spie...na.
  • Według CBOS PO spadło 12%, PIS wzrosło 15% i jest 47 do 39. Zaraz potem widze, że według OBOP jest odwrotnie- PO wzrosło 5%, PiSowi spadło 8 i jest 53 do 28. Oba wyniki komentuja Bardzo Uczeni komentatorzy, to znaczy najpierw tak, a za chwile odwrotnie. Ja myślę, że jeśli w jednym czasie i w jednym kraju wychodzą takie różnice, rzędu 20% i to przy odwrotnych tendencjach, to Chłopcy Trzymający Sondaże powinni raczej występowac w kabaretach, zamiast Kabaretu Moralnego Niepokoj...
  • Szanowny Panie Sebastianie! Cieszę się, że podejmuje Pan na łamach GW tematy związane z drogownictwem. Nie ukrywam, że te problemy są mi bliskie w sposób szczególny. Dlatego z dużą uwagą śledzę każde doniesienie na ten temat. Ze zdziwieniem przeczytałem jednak o rewelacjach zawartych w Pańskim artykule. Po pierwsze pisze Pan o wymianie nawierzchni "na całym dziesięciokilometrowym odcinku między Bielskiem a Glinojeckiem". Pomyślałem z niepokojem, że coś się stało - zerknąłem w na...
  • juz myślałam, że znalazłam ale jednak wciąż szukamy fotografa. dlaczego najładniejsze zdjęcia robią ci z Krakowa? Strasznie daleko. Może Panny Młode z Mazwosza polecicie mi kogoś??
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?