Forum Zdrowie Zdrowie kobiety Zdrowie kobiety
ZMIEŃ
      radioterapia

radioterapia

(3 wyniki)
    • witam moja mama ma usunieta macice z przydatkami, niestety wyszly wyniki zle ma nowotwor typu G2 czyli zlosliwy. od poniedzialku ma radioterapie i teraz sprawy ktore mnie nurtuja np ma ograniczone mycie z powodu podraznienia skory , podmywanie tylko woda lub rumiankiem i moje pytanie jesli wystapia podraznienia czym mozna smarowac skore, czym podmywac oprocz rumianku.
    • Mam pytanie czy po radioterapii człowiek jest bardzo osłabiony, ciało jest w danym miejscu wypalone? Mój tata będzie to miał i bardzo się boi tego. Jak to sie odbywa i jakie jest uczucie tego. proszę opiszcie to.
    • Moja Mama była trzy lata temu naświetlana z powodu raka szyjki macicy. Po tych naświetlaniach została jej w pochwie niewygojona ranka, niewielkie 2 cm owrzodzenie (które czasami podkrwawia) mama ma takze w odbycie. Dwa lata temu pobierano wycinki z pochwy, trzy miesiące temu z odbytu. Zarówno jedne, jak i drugie mimo wygladu wskazujacego na ewentualna wznowę choroby, nie wykazały komórek nowotworowych. Lekarze mamy mówią, że te zmiany sa po naświetlaniach i dlatego nie chcą sie go...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się