-
spotkała go w życiu wielka tragedia - nikomu tego nie życzę .
doświadczył największego bólu . jakiego człowiek może doznać
za życia .
a kto jest winny ? system , w którym nie ma odpowiedzialności .
zapewne nie doszłoby do wielu tragedii , gdyby pracownik , urzędnik
i obywatel musieli liczyć się z konsekwencjami swoich czynów i
błędów .
nie za bardzo zatem rozumiem , dlaczego radca chce uczcić pamięć
jednemu z głównych twórców tego systemu .
-
www.nbp.pl/Edukacja/2003/konkursygrantowe/edu_dot_media.html
wygląda na to , że media prowadzą kampanię uświadamiającą o
bankowości na zlecenie ... banku . mój kumpel , który nie ma
zielonego pojęcia o bankowości jest jednym który wygrał ten konkurs .
przypuszczam , że ma tak samo w nosie kredtyty denominowane w
walutach jak i los klientów , których odpowiednio uświadamiał na
zlecenie banku .
wątpię , by w normalnym kraju były dozwolone takie praktyki
informowania i uświad...
-
Jasne, cisnąć i cisnąć MRR, bo wyraźnie widać, że migają się od klarownej odpowiedzi. A to może oznaczać tylko jedno - że toruńskie lobby wciąż w MRR próbuje coś mieszać i ta zwłoka w wyraźnej deklaracji co do miasta stołecznego przyszłego metro właśnie tym jest spowodowana.
W związku z tym rodzi się jedno podstawowe pytanie - co w tej sprawie robią bydgoscy posłowie PO, czy też podpisali się pod tą interpelacją?
-
kredyty we frankach szwajcarkich - absurdalny wynik symulacji .
ale tylko z pozoru absurdalny , można tego się było spodziewać
kilka lat temu .
uczeń szkoły średniej by się uśmiał z takiej formy kredytów( jeżeli rozumie
co się kryje po pojęciem zysk i procent ) , kto pozwolił na realizację
takiej "pomysłu" w bankach .
dwa lata temu pisałem o tym absurdalnym kredycie - dzisiaj ewidentnie
widać niedorzeczność takiej fromy kredytowania w "obecj walucie" klientów
zarabiających w zł...
-
"Koszt utrzymania tego połączenia z roku na rok rośnie. A tak nie musi być."
Gdyby ten śmieszny Lau nie był komunikacyjnym dyletantem, to by wiedział, że tak być musi, bo koszty komunikacji rosną w całym kraju (polecam kontakt z podobną gminą wiejską Pruszcz Gdański www.pruszczgdanski.pl/pokaz,14,605.html). Niestety, Pan Lau nie dość, że jest żałosnym politykierem (który pewnie chciał dokopać wójtowej), to jeszcze robi ludziom pod górę. Skoro "tak być nie musi", to mam dla niego propozycj...
-
mozilla.org napisał:
> unsatisfied6 napisał:
> > z twoich postów jasno wynika , że dziennego wyżsego wykształcenia
> > nie masz - co ciebie upowaznia do pisania o moich kwaliwikacjach i
> > wykształceniu ?
> >
>
> nie zrozumiałeś żartu. kiepski z ciebie demaskator.
> papapa, całuję Cię w czoło
-
przebudowywać układ drogowy, a później budować FP?
www.express.bydgoski.pl/look/article.tpl?IdLanguage=17&IdPublication=2&NrIssue=309&NrSection=1&NrArticle=32957
-
nie zabieram glosu w tych atakach wzajemnych,nie starm sie wczytywac takie
teksty,raczej juz po tytulach mam wyobrazenie
nie barzo moge zrozumiec.... niby inteligencja na forum , wychwalanie sie
jakie kto ma wyksztalcenie..... a takie klotnie miedzymiastowe ?
Ja lubie TORUN, jest to piekne nadwislanskie miasto ,miasto zabytkowe -
ktore odwiedzaja chetnie turysci, jest to rowniez bardzo przyjazne miasto
i co jak co = ale jest to miasto , gdzie mlodziez sie w Nim swietnie czuje.
Lu...
-
Artykuł sponsorowany przez Wyższą Szkołę Gwiazd.
-
Najlepiej gdzies, gdzie nie bedziesz ludziom zycia utrudnial.
-
wielokrotny_recydywista napisał:
> jeżeli nie chcą cię przyjąć do żadnej pracy to
> tylko dlatego,że pewnie się na tobie poznali
doświadczasz zapewne zupełnie coś przeciwnego - wysokie wartościowanie
kompetencji - absurdalnym pewnie ci się wyda , bo na pewno tego
nie obserwowałeś w swoim życiu zawodowym , ani nie słyszałeś
od znajomych , że wylecieć można za robienie dobrej solidnej
i kompetentnej roboty . na pewno szkoła zatrudnia tylko takich
co sprawdzają się w tym za...
-
A jednak, potwierdziło się to, że nas między wielkimi miastami nie było...
www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_070419/ekonomia/ekonomia_a_14.html
-
rozumiem,czyżby nas wykolegowano?
www.funduszestrukturalne.gov.pl/informator/npr2/npr/informacje_dodatkowe/01.pdf
W poz.2 i 3 dot. woj.kuj.-pom,obydwie inwestycje były wpisane w Narodowy
Program Rozwoju,a teraz się okazuje,ze nie ma na nie dudków,coś nie tak?
-
"- Powiedzmy sobie szczerze, że i on sam i jego otoczenie wygląda szpetnie. To się zmieni - opowiada
prezydent Bydgoszczy. Na miejscu amfiteatru powstanie parking."
:-)
Bilbord na Kaskadzie ładny, plastikowe okna na Starówce ładne, plastikowe zadaszenie piękne,
amfiteatr brzydki, parking ładny... Nie rozumiem.
-
zaczynam rozumieć sens naszej edukacji - stowrzyć 1% ludzi którzy wiedzą
to , co reszta populacji nie wie , resztę uczyć wszystkiego ale nie tego co
ten 1% wie i potrafi ewentualnie zrobić .
prominenci tego systemu będą zawsze przeciwni pluralizacji edukacji - czerpią
korzyści z centralnego systemu nauczania mogąc ksztłtować realia na
fundamencie szerokiej niewiedzy społeczeństwa ( jeden program dla wszystkich
szkół i połebkowość gwarantuje im szeroką niewiedzę społeczenstwa ) .
i...
-
Nie rozumiem zdziwienia! Byle jaki olejek do opalania kosztuje 20zł podczas
gdy w "normalnych krajach" taki olejek mozna kupic za dolara albo funta. Ale
Polska jest "wyjatkowa". Tutaj wszystko kosztuje kilkaset % wiecej niz w
innych cywilizowanych krajach. A zarobki kazdy wie jakie są... Chore
-
Oto sprawa:
Widziałem na stronie urzędu statystycznego informacje porównawcze Bydgoszczy
i Torunia. Trzeba przyznać że w każdej niemal dziedzinie Toruń jest od nas
nieco lepszy (na szczęście w codziennym życiu to niezauważalne), ale jest
jedna z dziedzin w której go wyprzedzamy (to były informacje chyba z 2002)-
mianowicie ilość osób chodzących do kin na 1000 mieszkańców. Więc czemu jest
tak :
Bydgoszcz:
Multikino na 10 sal, ok 2100 miejsc
Kino Adria - może 500 miejsc
Toruń
...
-
Dziś właśnie zderzyłem się indolencją, głupotą, brakiem podstawowej wiedzy
technicznej i ogólną zlewką mnie jako klienta w osławionym sklepie "nie dla
wiadomo kogo" - otóż: chciałem kupić uchwyt do plazmy za przyzwoite pieniądze
i podkusiło mnie żeby zadzwonić do sklepu na Jagiellońskiej. Spytałem czy i
za ile dostanę uchwyt do tv rozmiar 42". Pani z działu akcesoriów
powiedziała, że zaprasza i za 299 dostanę to czego szukam. Zasuwałem więc pół
miasta, po czym na miejscu okazało s...
-
szukamy koksu
-
po prostu nie stać nas na służbę medyczną i dlatego mamy takie absurdy , że
tych co stać zasuwają z pieskiem do weta i bulą stówkę za byle usługę na
przykład usunięcia robaczka z ucha . gdy przyjdzie do oceny pracy
lekarza , czy pilęgniarki za bardziej skomplikowne usługi , to samo
społeczeństwo jest gotowe za ich pracę wybulić około 10 razy mniej i mało
kogo to bulwesuje .
zdarza się , że lekarz przyjmuje ludzi jak bydło , po 30 i więcej na
godzinę , nie jak wet , który przyjmuj...