Forum   ryszard kaczyński

ryszard kaczyński

(8 wyników)
  • Fajne notki zebrane w serwis o Ruchu Ludowo-Narodowym, który ma uratować rząd Kaczyńskiego. Trzeci Kaczyński wkracza do akcji: "Nikt by się po nim wcześniej tego nie spodziewał. Przed tym incydentem był przekonany, że nigdy nie wystąpi z sejmowej mównicy. Należy do posłów, którzy od szefostwa klubu dostają karteczki, jak głosować. - Nie mam refleksu, żeby się odciąć przeciwnikom - wyjaśnia. - Jestem z natury łagodny, moje hobby to grabienie liści w ogródku i przycinanie drzewek."...
  • Poseł PiS Ryszard Kaczyński po pijaku wjechał w przydrożną posesję, dmolując ogrodzenie! Podała to TVN M.
  • Prawie 1,7 promila alkoholu miał w wydychanym powietrzu pomorski poseł Prawa i Sprawiedliwości, Ryszard Kaczyński, który wjechał w poniedziałek nad ranem w płot w miejscowości Połczyno niedaleko Pucka. O peugeocie, który wjechał w ogrodzenie, poinformował policję właściciel posesji. Posłowi zatrzymano prawo jazdy i dowód rejestracyjny. Sprawą zajmuje się obecnie prokuratura. www.rzeczpospolita.pl/News/1,10,25660.html Ktoś będzie odważny i wystąpi o uchylenie immunitetu?
  • Poseł Ryszard Kaczyński, jak się okazało, nie tylko lubi dawać w rurę, ale też jest bezczelnym typem. Po spowodowaniu wypadku po pijaku (1,6 promila!), jak gdyby nigdy nic pewnie dalej będzie posłem. Szczególy: miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,3365383.html Ryszard Kaczyński zasiada w sejmie pierwszą kadencje. I - uwaga - przez ten czas _ani_ _razu_ się nie wypowiedział, nie zadał _żadnego_ zapytania ani pytania, wydał _zero_ oświadczeń, ale za to wystosował aż _jedną_ interpelec...
  • Czy umoczoną w błocie szmatą da się oczyścić zabrudzoną podłogę? Nie? No właśnie. Więc jak można oczyszczać państwo z Giertychem, Farfałem, Kryżem, Wrzodakiem, Ryszardem Kaczyńskim, Misztalem, Dębickim, Beger, Krasulskim, Wójcikiem, Kur..skim i resztą tałatajstwa?
  • Prawo I Sprawiedliwość pokazuje, ze niczym sie nie różni od SLD czy Samoobrony. Także PO. A miało być tak pieknie. mały cytat: Pijany poseł PiS Ryszard Kaczyński rozbił swoje nowe auto wracając ze spotkania z wyborcami. Ryszard Kaczyński niespełna tydzień temu kupił nowego peugeota 1007. Długo nie cieszył się autem. W poniedziałek nad ranem rozbił je na płocie w Połczynie k. Pucka. No cóz. Nihil novi.
  • nie może być...., toć to prowokacja!!
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?