Forum   asystenta projektanta

asystenta projektanta

(3 wyniki)
  • Witam Mój staż pracy po studiach wynosi 10 miesięcy, w tym prawie pół roku jako asystent projektanta (wod-kan, wentylacja, ogrzewnictwo, instalacje solarne, odzysk energii). Mam również drugi dyplom - inżyniera informatyki (ale tu praca mnie nie interesuje). Aktualnie moja pensja wynosi ca. 1600netto ale muszę dojeżdżać ponad 100 km dziennie :/ Chciałbym zmienić pracę (interesuje mnie Śląsk i okolice a w zasadzie cała południowa i centralna Polska). Jestem ambitny i pracowity a moim ...
  • Pracuję w biurze projektów przeszło 3 lata z 1600 brutto we Wrocławiu. Chcę zrobić uprawnienia i dlatego muszę iść na budowę jako majster, czy inżyniera budowy.Niestety nic nie mogę załatwić, z tego co czytam w interniecie na budowie można więcej zarobić i lepiej, a szczególnie w logistyce i marketingu? CO WY NA TO?
  • Jestem po technikum, nie planuje isc na studia, a przynajmniej techniczne. Czy mam szanse zeby zawodowo zajmowac sie "rysunkami" w autocad-zie, czy raczej pozostanie to przyjemnoscia na wolne wieczory.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się