Forum   sławomir nitras

sławomir nitras

(64 wyniki)
 • wiadomosci.onet.pl/2097288,448,slawomir_nitras_pod_lupa_cba,item.html Chodzi o działalność gospodarczą firmy E-Plus żony Nitrasa Irminy Kryśkowiak i spółkę Żwirex, w której udziały ma ojciec radnego PO i szwagra Nitrasa Stanisław Gzyl. Zaremba ma też wątpliwości co do przetargu na budowę drogi S-3. Budzi je interpelacja Sławomira Nitrasa z listopada 2007 r. Poseł interweniował wówczas u Cezarego Grabarczyka w sprawie realizacji inwestycji budowy odcinka S3. Gdy okazało się, że najniższ...
 • wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,7699470,Lakoniczny_komunikat_posla_Nitrasa__RPO_to___.html [i]Będzie kolejne zamieszanie z powodu twitterowego wpisu? Wieczorem polityk PO Sławomir Nitras umieścił na swoim mikroblogu lakoniczny wpis "RPO to dureń". - Ten wpis mówi wszystko, co myślę o rzeczniku - tłumaczy nam europoseł.[/i] Kogo wy wybieracie??????????????
 • W spocie wyborczym Sławomira Nitrasa, Premier Rządu RP Donald Tusk mówi : "Sławomir Nitras jest największą nadzieją Platformy na przyszłość!"
 • Dobrze, że chociaż Sławek wie co jest dla Polski i Szczecina najważniejsze. Ach... gdyby ten wrak wrócił do Polski...
 • Brawo Panie Mecenasie Gardocki:) Naprawdę świetny pozew, rozumiem że poseł Nitras nazywając pana Czesnego "gnomem" również miał na myśli definicję z wikipedii? "Cyrulik z Połczyna" to tak naprawdę niezły pseudonim, dzięki Panu panie mecenasie, utrwali się ogółowi:) Dobra robota!
 • Chłop ma klasę i gest;) Łezka w oku się kręci jak się widzi takiego ideowca.... Zresztą najlepiej tą jego propaństwową postawę charakteryzuje historia w której niemiecka policja złapała go za cofanie na autostradzie. Wtedy nie zapałcił jak "normalny" człowiek głupich (dla europosła ) 100 EUR tylko zasłonił się immunitetem. Nikt inny by się na taki gest nie zdobył ! ;) To najlepszy dowód że dobro naszego kraju i regionu to główne motory dziłania tego szacowanego obywatela ;)))
 • Trochę późno się Panowie (i Panie) wzięli do roboty. Cóż widać wybory za pasem i trzeba troche w mediach poistnieć. Może pan Przewodniczący zechciałby zamieszczać na stronie internetowej jakieś sprawozdania z dzialania zaspołu. Pozwoliloby to uniknąć bicia piany na konferencjach prasowych, a przynajmnie pokazalo, że rzeczywiścei coś "nasi" parlamentarzyści zrobili/robią dla regionu.
 • www.rp.pl/artykul/387638_Jak_Slawomir_Nitras_slowem_walczy.html
 • "Jestem osobą uczciwą" - tak zachwala sie Pan Eurodeputowany NItras. A teraz zobaczmy kilka notatek, jak "osoba uczciwa" zachowuje się publicznie: 1.Europarlamentarzysta Nitras wykonywał na niemieckiej autostradzie zakazany manewr cofania 2. gdy przyjechała obsługa autostrady, p. Nitras zbeształ fachowców, że ważą się Mu zwracać uwagę na manewry sprowadzające tragiczne niebezpieczeństwo na innych podróżujących 3. gdy przyjechała policja, i Panu Nitrasowi groził mandacik, europo...
 • kiedy to się wreszcie skończy? Kiedy ten pan Nitras przestanie kompromitować moje miasto? Kłamie, oczernia, rozbija samochody, sąd go w trybie wyborczym skazuje, teraz kolejny wyrok, co prawda nieprawomocny, ale kolejny wyrok! Teraz kolejne pomówienia i kolejne procesy! Lubińska, prezes jakiegoś SKOK? Pytam kiedy ten typ zajmie się sobą i swoją partią!?!? www.radio.szczecin.pl/index.php?ids=122&idx=122&date=2007-01-11#16292
 • Dwa przykłady na milion: Wyciągnął to PiS – opowiada Nitras. – Ich kandydatką była Teresa Lubińska. Było tylko kilka godzin, żeby im „oddać”. Posadziłem kilka osób przed komputerami i kazałem szukać. No i znaleźliśmy: sprawę umorzenia przez Ministerstwo Finansów długów pewnego działacza Samoobrony. Gdy oskarżałem o to Lubińską, wiedziałem, że to nie ona podejmowała decyzję, i że potem będę pewnie musiał przepraszać. Ale efekt został osiągnięty – op...
 • prawastrona.blog.onet.pl/2,ID370636699,index.html
 • [b][i]Jednocześnie trzeba powiedzieć, że te patologie są skutkiem działalności jednego człowieka - Sławomira Nitrasa. To on stworzył w regionie układ wzajemnych zależności towarzyskich, który trzyma w garści m.in. zarządy wszystkich państwowych przedsiębiorstw. Europoseł i jego najbliżsi współpracownicy przynoszą wstyd Platformie i regionowi "wykazując" się na różnych polach od sportu (rozbicie marszałkowskiego samochodu, cofanie na autostradzie czy nagie biegi po poznańskim rynku) prze...
 • Pan Poseł Karpiniuk podobno zaproponował, aby kandydatem PO w wyborach na prezydenta Szczecina został Sławomir Nitras. Stąd jego wzmianka o możliwym wejściu Pani Posłanki Kochan do europarlamentu jako "rezerwowej". Czy takie rozwiązanie jest możliwe? Czy Pan Poseł Nitras byłby dobrym prezydentem Szczecina?
 • Pani Poseł Kochan o głosie uzależnionej od...Jedyny porządny z tej piątki to Czarek. O kandydatach z zony koszalińskiej lepiej nie mówić.
 • Szczecinowi wstyd za tego pana który cały czas kogoś musi przepraszać, ma więcej przegranych procesów niż włosów na głowie.
 • ZERO
 • Kierujący miastem przez tymczasowego przedstawiciela Arkadiusza Litwińskiego. Głosujcie na Sławka! A dla tych co zaraz założą wątek sugerujący, że Krzystkiem kieruje Dzięga to niech od razu wymienia fakty pokazujące jak to niby kościół namawiał do głosowania. Może być problem z faktami wiec sobie coś wymyślcie.
 • porażka
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się