sarnia

(17 wyników)
 • Jestem mieszkańcem Sarniego Stoku i z przerażeniem obserwuję co się w rejonie Trzech Lipek dzieje: śmieci, rajdy na quadach, wysypiska gruzu a teraz chęć budowy wieżowców przez bogatych inwestorów. Władze miasta totalnie olewają temat. Miała to być przecież baza wypoczynkowo-spacerowa dla mieszkańców Bielska. Indywidualne interwencje w UM nic nie dają. Może warto zebrać kilkanaście osób i razem zacząć działać np. poprzez nacisk na władze oraz uporczywe nagłaśnianie spraw związanych z Tr...
 • Wie ktoś co budują na osiedlu Sarni Stok w miejscu starego boiska piłkarskiego i za nim (spory plac) koło nowej obwodnicy? Codziennie od kilku tygodni przywożą pełno gliny i gruzu, rozbudowują osiedle, parking czy może ta nieszczęsna Biedronka? Bo ten plac za osiedlem robili robili a teraz ucichło
 • Natknąłem się na taki komunikat: www.komunikaty.pl/komunikaty/0,79738.html?xx_announ=1047640 czyżby w końcu samochody przestały rozjeżdżać nasze osiedle? cytat "zawiadamia, że decyzją z dnia 5 bm. (czerwca 2008) znak jw. ustalił lokalizację inwestycji: drogi gminnej - ul. Sarni Potok w Bielsku-Białej, wraz z budową kanalizacji deszczowej, oświetlenia i przebudową infrastruktury technicznej."
 • Odkąd wybudowali Sferę 2 przestałam chodzić do Sfery, tak samo się stało jak powiększyli Tesco. Mnie jakoś to powiększanie powierzchni nie przekonuje i nie zachęca. Zupełnie szczerze mówię, że ja się na takim ogromnym terenie po prostu czuję zagubiona i zakupy stają się koszmarem. Ale może faktycznie potrzebna jest większa ilość sklepów. Nie wiem. Jak dla mnie to już w tej chwili tych sklepów jest po prostu za dużo. Pozdrawiam.
 • >>> ... prace prowadzone są bez zezwolenia. - Inwestor w ogóle nie zwracał się do nas w tej sprawie, więc takiego pozwolenia nie mogliśmy wydać - mówi Tomasz Ficoń, rzecznik prasowy bielskiego magistratu. <<< Panie Rzeczniku, czy wie o tym już Prokurator? Jeśli nie - czas go powiadomić o RAŻĄCYM złamaniu prawa!
 • Od 1.07. Teraz mamy dwie linie darmowe do Tesco: T1, T2 z kursami wahadlowymi (jeden autobus) co 2h oraz 4 linie darmowe do Auchan (dworzec, os. Langiewicza, Wapienica i Czechowice-Dz.).
 • Byłem ostatnio na zakupach i zobaczyłem stoisko KK. Czy ktoświe, czy oni tam nadłużej, czy tylko w ramach reklamy? Z tego co wiem, to KK jest częścią Delikatesów Alma, a te mają być otwarte w nowej Sferze.
 • jaki sklep powstanie na powierzchni powstalej po zmniejszeniu Carrefoura?
 • ...rzecznik prasowy bielskiego magistratu, uspokaja, że inwestor nie wystąpił na razie do urzędu nawet o tzw. warunki zabudowy. - Więc na razie nie ma najmniejszego powodu do niepokoju. Jeśli to zrobi, wtedy będziemy się zastanawiać.... Bzdura, Zasada nie wylozylby zlotowki na projekt jakby nie mial wstepnej zgody ze strony miasta na zatwierdzenie tego projektu.
 • Czy ktos ma jakies zdjecia terenu na ktorym stoi CH Sarni Stok zanim je wybudowno? Jak pierwotnie wygladal ten teren?
 • Witam, Będąc na zakupach w Sarnim Stoku w sobotę(07.01) a dokładnie w sklepie RESERVED "poznałem" bardzo ładną Panią.Niestety nie wiem jak ma na imie ale może czyta czasami Forum i się odezwie.Byłem w sklepie dokładnie dwa razy i za drugim razem podała mi z półki koszulę. Bardzo proszę odezwij się!!! Jeśli ktoś kto tam pracuje czyta to właśnie może przekaże tą informacje w sklepie i Pani ta odezwie się do mnie!!! Bardzo mi na tym zależy....spać nie mogę.... Z góry dziękuję!!! ...
 • Chyba jestem zbyt mało szybki ale kto potrafi przejść oba przejścia (od stacji benzynowej do CH.Sarni Stok lub od wieżowca FSM do CH.Sani Stok) na jednej zmianie świateł tak żeby nie dochodzić na czerwonym? Czy to element dyscyplinowania pieszych przed zakupami?
 • Przejeżdżałem tamtędy chyba około 16 i byłem zdziwiony: parking dolny zamknięty, a na górnym jakieś zaledwie kilkanaście (lub niewiele więcej) samochodów!! :-o Bombę podłożyli czy jak...?
 • Witam. Proszę o pomoc. 04,07 jadę na szkolenie do CH Sarni Stok i ponieważ nie znam Bielska Białej proszę o informacje jak dojechać i czym autobusem czy tramwajem? Będę bardzo wdzięczna za informacje. Acha ile mniej więcej zajmie mi jazda z Dworca pod to Centrum Handlowe?? Wystarczy mi 20 min na dojazd? Mam dojechać na 10.00 a pociąg "ląduje" ok 9,15. proszę o podanie połaczenia!!!! Z góry dziękuję
 • Trasa: os. Karpackie, os. Beskidzkie, Michalowicza, 3 Maja, CH Sarni Stok. Zacznie kursować od 1.06.2007. Wg mnie to nie najlepszy pomysl, bo będzie się pokrywać z trasami innych linii. Vide: WWW MZK w B-B i BFK.
 • Zamierzam kupić mieszkanie w Bielsku. Znalazłam ciekawą ofertę mieszkań na Sarnim Stoku na www.inbud.bielsko.pl Czy ktoś zna dewelopera, który tam buduje?
 • Okrąglak przy ulicy Warszawskiej w Bielsku – czemu go zburzono? Czy ktoś wie jakie były faktyczne powody zburzenia tego budynku gdzie kiedyś była stara giełda towarowa prócz powodów że ten teren będzie przeznaczony zapewne pod kolejny hipermarket? Nie jestem do końca przekonany jakie były faktyczne powody jego zburzenia (ale zapewne znów wchodzi w grę jakiś prywatny wszystkomogący inwestor), byłem w tamtym budynku jako ostatni przed wyburzeniem i dobrze wiem że gdyby go ...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się