-
Podobno na trasie katowickiej na odcinku Rawa Mazowiecka - Tomaszów Mazowiecki rozpoczęły się roboty drogowe. Czy w związku z tym są duże opóźnienia w podróży, duże są korki? Planuję jechać piątkowym popołudniem.
I jeszcze pytanie o trasę Pruszków - Skierniewice przez Grodzisk. Czy piątkowym popołudniem (godz. 17-18) na tej trasie raczej się stoi czy też się jedzie. Ile się jedzie do Skierniewic tą trasą.
-
Dawno nie jechałem tą trasą. Dalej są tam remonty i jedzie się beznadziejnie?
-
Wszystkim posiadaczom kart miejskich przypominam ze od niedzieli nie bedzie ona obowiazywala na odcinku Ursus - Pruszkow. A czlowiek zdazyl przywyknac :/