skoliozy

(8 wyników)
  • ja mam straszna i niewiem juz czy mi cos pomoże bop ma 23 lata a wiec kregoslup juz przestal rosnąc i lekarz powiedzial mi ze ratuje mnmie tylko operacja a ja tego bardzo nie chce!na razie nie mam dolegliwosci zadnych ale lekarka powiedziala mi ze bede miec problemy ze wszystkimi organami w ciele i mam duze prawdopodobienstwo ze nie zajde w ciąze!czy to prawda z ta ciąza dziewczyny?prosze napiszcie jesli wiecie cos na ten temat!
  • mam pytanie jak przy skoliozie trzeba pływać grzbietowo tzn chodzi mi o to czy pływać na plecach i na zmianę ruszać rękami{jak przy kralu,raz jedna raz druga reka}czy tez płynę na plecach i ruszam tylko ramionami
  • Czy któraś z Was była w ciąży mając skoliozę? Jak to znosiłyście? Czy są z tym problemy? Ja usłyszałam różne sprzeczne rzeczy od kilku lekarzy, więc może ktoś wie z praktyki. Skoliozę mam sporą, ale ustabilizowaną od lat, plecy bolą mnie trochę tylko gdy za dużo siedzę lub stoję.
  • Witam. Mam gorącą prośbę. Szukam opini na temat w/w lekarza. Jeżeli ktoś z Was coś wie na jego temat i na temat metod leczenia skoliozy które stosuje to proszę o pomoc. To dla mnie bardzo ważne. Z góry dziękuję za wszystkie informację. Pozdrawiam
  • chodzi mi o skolioze2 stopien skrzywienia,mam pytanie czy jak mocno schudne tak ze beda mi wystawaly kosci(jestem na najlepszej drodze)to czy moja wada postawy bedzie wtedy bardziej widoczna?czy tusza raczej nie ma tu nic do rzeczy?
  • juz pisalam o tej sprawie moja siostra-siostra ma 25 lat ma mocna skolioze 2 stopnia( to mocna skolioza ok 40 stopni coba)przynajmniej tak bylo 3 lata temu,ledzwiowo-piersiowa,niedawno podjela prace w hurtowni gdzie defacto dzwiga sie pakunki,stoi caly dzien badz tez siedzi pare godzin przed komputerem.Pracuje tam juz miesiac i z kazdym tygodniem jest gorzej,tzn.boli ja kregoslu a najbardziej krzyz kiedy stoi kiedy siedzi praktycznie po okresie juz 30 minut,meczy sie bardzo,dodam ...
  • Witam,po krótce żeby nie przynudzać,jestem 33-letnia kobietą,matką 6- letniej córeczki,ze skoliozą,dosć znaczną,leczona pobytami w sanatorium w ZAkopanym wieki temu (mialam 12-14 lat co roku tam jeżdziłam)masaże,ćwiczenia,pływanie, nie kwalifikowałam się na operacje,zawsze z tych kontroli wychodziłam obronną ręką,wiadomo zaniedbałam to,teraz patrząc w lustro jestem przerazona, wystająca łopatka juz na kształt garba i biodro coraz bardziej wypięte i niestety te mankamenty mojej f...
  • Chodzi o to że strasznie się garbię,mam zaokrąglone ramiona i strasznie to wygląda:/ Staram się prostować gdy pamiętam.Czy są jakieś ćwiczenia które mogą mi pomóc? Słyszałam że jakieś "babskie pompki" pomagają...Co Wy o tym sądzicie?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się