Forum   szydłowiec

szydłowiec

(52 wyniki)
 • Wspaniała informacja. Platforma Obywatelska sama skazuje siebie na destrukcję likwidując sądy w Lipsku i Szydłowcu - powiatach gdzie w miała duże poparcie w regionie.
 • Do Szanownej Pani Redaktor czy Pani aby nie powinna być już u okulisty, bo określanie garstkę ludzi na pasach określa Pani mieszkańcy Szydłowca protestowali,czy naprawdę nie ma Pani Redakcja już żadnych konkretnych wiadomości dla nas.
 • To w końcu, jak by nie było, kulturalna stolica Mazowsza! ;-)) www.youtube.com/watch?v=hTYBgpf5LKw
 • Bardzo się cieszę!
 • A 1.Antos:390 2.Arak:260 B 3.Bąk:1680 4.Bębenek:380 5.Biegaj:190 6.Bodo,Bado:790 7.Banaczek:300 Banaczkowski:180 480-1 ród w Polsce 8.Bączek:250 9.Bredłowski:90-1 ród w Polsce 10.Bednarek:420 11.Bekiel(?):30-1 ród w Polsce 12.Brylewicz(?):190-1 ród w Polsce 13.Berus:530 C 14.Chlewicki herbu Odrowąż:90(?) 15.Cender:270 Cendrowski:150 420 16.Cukrowski:190 17.Czerwiak:450(1 lub 2 rody) 18.Czarnota:660 19.Czerwonka:500 20.Czubak:2220(Radom,Szydłowiec) 21.Chy...
 • To miasto nie miało nigdy ambicji miejskich,wystarczy przyjechać w środę lub sobotę to jest miasto jarmarczne,którego mieszkańcy i włodarze zatrzymali sie w średniowieczu.Na nic nowe propozycje Dyrekcji Dróg i Autostrad,po prostu trzeba realizować budowę w zagłębieniu istniejącej nitki dla poprawy komunikacji wszystkich mieszkańców naszego kraju.A dla mieszkańców miasta trzeba zrobić obwodnicę łącząca place jarmarczne z plebaniami i starostwem ale nie utwardzać tylko muszą być kolein...
 • Brawo Panie Wojewodo. Teraz do roboty !!!!!!
 • Czy macie może namiary na dobrą i sprawdzona firmę cateringową z okolic Szydłowca (Radom, Kielce..) - wesele ok 150 osób. Dzięki
 • Jakiś pes napisał w dzisiejszej gazecie: śliwowica szydłowiecka. Nie szydłowiecka tylko szydłowska, bo pochodzi z Szydłowa, a nie z Szydłowca, niejaki pesie. A jeśli chodzi o święto śliwki to oprócz poczęstunków świeżymi śliwkami nie było innych. Owszem, na stoiskach były różne smakowitości ale nikt nimi nie częstował.
 • Nie może być tak, żeby mieszkańcy małej miejscowości jakim jest Szydłowiec oraz wieś Szydłówek, która liczy sobie może około 100 mieszkańców mogła blokować tak bardzo ważną inwestycję jaką jest budowa „siódemki”. Argument blokujących cytuje poniżej: „Droga ekspresowa utrudni komunikację mieszkańców osiedla z parafialnym kościołem w Szydłówku. Planowany wiadukt, kładka czy nawet windy też nie rozwiążą problemu" - napisali protestujący mieszkańcy”. Dla mnie osobiście...
 • Piotr Szprendałowicz - Radomianin w Zarządzie Województwa Mazowieckiego ostro zaczyna pomagać Radomskiemu: www.mazovia.pl/?a=news&id=3454 Takich działań potrzebuje Ziemia Radomska. Szkoda tylko, że tak działa parlamentarna opozycja, a rządzący PiS chowa głowę w piasek na słowo: RADOM.
 • Pozdrowienia dla ciemnogrodu z Szydłowca który blokuje budowę BEZPIECZNEJ ekspresówki na której nawet mimo wpadnięcia w poślizg nie ma mowy o czołówce. Oby następne potencjalne ofiary nie były z Waszej rodziny.
 • Blokować bedą do skutku? To oznacza że im prędzej zaczną budować obwodnice tym prędzej protesty się skończą.Pokrzyczą, pokrzyczą i przestaną.
 • Brawo! Wspaniała informacja. Szydłowiecki zamek jest bardzo zaniedbany, po takim remoncie stanie się kluczową atrakcją turystyczną południowego obszaru Regionu Radomskiego :))) Trzymam kciuki za radomski amfiteatr!
 • "... utrudni komunikację mieszkańców osiedla z parafialnym kościołem w Szydłówku. Planowany wiadukt, kładka czy nawet windy też nie rozwiążą problemu" - napisali już w ubiegłym roku mieszkańcy ..." Nie ma rady - trzeba przenieśc kościół.
 • Spodziewałam się, że mignie mi gdzieś w tekście BR jako współorganizator... Neeema. Pewnie się czepiam... :)
 • No to załatwili nas na całego min Grabarczyk na spotkaniu w Kielcach zapowiedział że unieważni 45 przetargów na budowę dróg m.in. budowę ekspresówki z Radomia do granic Mazowsza tu link www.radio.kielce.pl/page,,Minister-rozwial-nadzieje-na-przebudowe-drogi-nr-73-Odjezdza-takze-trasa-S7,b1b369e9c99af628908ddf337f3d8545.html Radomianie czas na interwencje u posłów PO Kopacz (kiedyś Szydłowiec ciekawe co teraz powie swoim krajanom) i Witkowskiego piszcie do nich petycje tego nie można tak zos...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się