Forum Pomoc O forum
ZMIEŃ
      tag

tag

(7 wyników)
    • Wśród tagów na liście jest tag z możliwością wpisania kodu, czyli jak w temacie. Potrzebne jest to do umieszczania linka, który po wklejeniu zamienia się w obrazek, tak np.ten tag działa na forum miau. Sprawdziłam sobie przed chwilą na forum Testowym czy w ogóle działa ten tag na naszym forum. I nie wiem co o tym sądzić. Po wpisaniu tekstu między te kwadratowe nawiasy pojawia się jedynie tekst tylko inną czcionką. Nie widzę tu sensu i zastosowania :( Czy ktoś może mi to wyjaśnić?
    • Dodajcie nowy tag HTMLa - przekreślenie - przekreślenie jest fajnym zabiegiem uwypuklającym niektóre fragmenty wypowiedzi
    • Nad okienkiem edycji postu pojawiły się przyciski, które pomogą Wam w formatowaniu wiadomości w BBCode. Umieściliśmy tam najpopularniejsze tagi, czyli: \[b], \[i], \[u], \[img], \[url] i \[sonda]. Teraz łatwiej [b]pogrubicie[/b], [i]pochylicie[/i] i [u]podkreślicie[/u] tekst (wystarczy zaznaczyć słowo, które chcemy sformatować i kliknąć odpowiedni przycisk) oraz zamieścicie link, obrazek lub ankietę w poście. Na forach z podstawowym BBCode nie działa tag \[IMG], nie znajdziecie go więc...
    • jak wkleić zdjęcie,żeby pokazał się obrazek,a nie link do zdjęcia?
    • W jaki sposób można wstawić jako sygnaturkę coś z ..pulpitu ,np .obrazek? Nie znam sie na tych technicznych ..cudach:((( Pozdrawiam:)
    • Witam, jaki jest pełen zestaw tagów, które można stosować na forum i które zadziałają. pozdr.
    • Może ktoś napisze jak wstawić do postu aktywny link ? To nie tylko dla mnie, ale i dla pewnego Oszołoma z Radia Maryja, który pisze, że kopiuje teksty z "ND" bo nie umie tworzyć linków. Pytałem już o to redakcję ze 3 miesiące temu ale odpowiedzi się nie doczekałem. No to co, POMOŻECIE ?
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się