Forum   uprowadzeni

uprowadzeni

(6 wyników)
  • Psychologia postaci matka KIM- przez 5 lat pożycia z Bryanem raczej nauczyła się nie przeszkadzać mu w pracy. Więc rozmowa w trakcie akcji raczej przyczyni się do jego śmierci. Byłem na tym filmie zanim przeczytałem Pańską recenzję. Dzięki temu mogłem przeżywać tem film wczywając się w postać, której porwano ukochane dziecko. Nie wiem, czy jest Pan ojcem.
  • Czesc Kinomani kochani! Czy ktos moglby mi pomoc? Natknelam sie niedawno na film "Uprowadzenie Agaty". Mieszkam od lat za granica , i chociaz staram sie oogladac polskie filmy,to ten mi umknal gdzies po drodze.Kto zrobil ten film? ( czy Marek Piwowski?). Konwencja lekkiego absurdu i otarcia o poezje prozy przypomina mi troche Rejs" no pioseneczki Seweryna , nie mowiac o tekstach i aktorach . Moze mi ktos pomoc?
  • A pan to fleja jest i już. Kto stoi za uprowadzeniem??
  • no i dobrze!!! mam mieszane uczucia czy to porwanie to nie jakas maskarada, ta gargamel wkoncu od 30 lat tam mieszka, zostala wyrzucona z ambasady za fiki miki z arabami i ma preferencje prosadamowskie; cos nie moge w to za bardzo uwierzyc
  • Oglądaliście? To ulubiony film mojej mamy. Wiem, że jego część była kręcona na podstawie faktów, ale jak duża część? I jak skończyła się prawdziwa historia? ----- Dzień dobry.
  • Wspanaily film,az milo bylo obejrzec i posluchac i muzyki S.Krajewskiego. Aktor grajacy glowna role Federowicz b.dobrze porazdil sobie z rol a cygana. Duze oklaski dla Stuhra. pa
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?