w banku

(12 wyniki)
  • Mam pytanie techniczne, które byc może przewineło sie przez którys z wątków. Czy do załozenia konta w banku w UK, wymagane sa dwa dokumenty (dowód, paszport lub prawo jazdy), czy wystarczy tylko dowód?
  • musze zalozyc konto nie mam prawka ani zameldowania w uk nie mam tez rachunkow za prad ani gaz, moze macie jakies sposoby i banki w ktorych mozna to jakos zalozyc? dzieki za info i pozdr.
  • W ktorym banku w Irlandii najlepiej zalozyc konto, aby po powrocie do Polski pieniadze wybrac w polskim banku bez placenia prowizji i bez koniecznosci wiezienia gotowki ze soba. I czy wogole jest to mozliwe ? Zaznaczam ze nie chodzi mi o PRZESYLANIE pieniedzy do Polski,bo zamierzam zostac w Irlandii tak dlugo jak to mozliwe, a jedynie o wybranie tyle ile bede chciala i tylko wtedy gdy bede potrzebowala.
  • Mam pytanie, jak najprościej i najtaniej przesłać pieniadze z Francji nie posiadając konta w banku francuskim?
  • Npiszcie jakie kwoty placicie zlecajac transfer pieniedzy z UK do Polski w waszych bankach, kompletne kwoty, oplaty w banku i wszystkie dodatki.
  • Witam. Doszly mnie sluchy ze sa problemy z wymiana szkockich funtow u nas w Polsce na zlotowki. Mam kolezanke w Szkocji ktora niedlugo bedzie wracac z zarobiona kasa - wlasnie w szkockich funtach. Czy mozna je wymienic w Szkocji w banku na angielskie banknoty? Moze jest jakis inny sposob? Prosze o info. Pozdro!
  • Wybieram się na dłużej do UK, mam stary dowód osobisty, postanowiłam go w ogóle nie zabierać, bo swoje najlepsze lata ma za sobą, a zapóźno na wymianę (czeka się ok. 1 miesiąc) czy według Was to wystarczy, np. przy otwieraniu konta w banku itp.???
  • jak zdobyc social
  • nip(6)

Czy nip chcac pracowac za granica WB nalezy zakladac w urzedzie pracy w polsce czy jakos inaczej sie to robi?Wiem ze mozna w WB ale czy mozna u nas w urzedzie rpacy?Czy za to sie placi? btw-czy orientuje sie ktos czy funt szkocki mozna wymienic w banku w polsce bo w kantorze nie mozna? dzieki
  • Cześć!! Mam takie małe pytanko może sie ktoś orientuje. Chciał bym przesłać komuś do polski z angli pieniądze może ktos wie w jakis sposób i ile kosztuje wysłanie 100 funtów i jakis czas sie czeka na otrzymanie z góry dziekuje. Pozdrawiam
  • podpowiedzcie mi proszę jak zdobyć potwierdzenie adresu aby założyć konto w banku(niezbędne do znalezienia pracy).Będe wynajmować mieszkanie ale nikt mi nie da potwierdzenia,wiem że są jakieś triki.bedę wdzięczna za pomoc. a może ktoś mi powie jakich formalności muszę dokonać aby legalną pracę szukać? z góry bardzo dziękuję.
  • ...no wiec pisze zeby sobie ulzyc. Jak ktos chce sie podlaczyc do mojego marudzenia to bardzo prosze. No wiec zaczeli mnie wkurzac ludzie, ktorzy przyjechali do UK "na slepo" bez znajomosci albo bardzo slaba znajomoscia jezyka angielskiego. Oczekuja ze urzednicy w biurach posrednictwa beda im do d**y wchodzic. Narzekaja, ze agencje oferuja im nieciekawe prace (juz zaraz po przyjezdzie wybrzydzali i sarkali na niektore wybrane oferty). Juz po paru tygodniach nieudanego zalatw...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się