w banku

(9 wyników)
  • Paweł "Końjo" Konnak, trójmiejski showman stracił 100 tysięcy złotych na funduszu inwestycyjnym w Pekao SA. Gdy chciał porozmawiać o tym z dyrektorką gdańskiej placówki, z banku wyprowadzili go ochroniarze. - Jestem artystą i na ekonomii ani na bankowości się nie znam. Taką formę oszczędzania zaproponowano mi w banku, a ja nieopatrznie się zgodziłem. Nie ostrzegano mnie przed ryzykiem, ale nie dlatego zgłosiłem się ze sprawą do mediów. Chcę nagłośnić sytuację, kiedy klienta straszy się och...
  • Czy możecie napisać jak wyglądały dzisiejsze rozmowy z naszymi "centralnymi" i " regionalnymi" dyrektorami ,/prezesami/ w oddziałach? Czy wytypowani i zatwierdzeni /przez dyrektora oddziału/ pracownicy do rozmów z "górą" odważyli się powiedzieć jak naprawdę wygląda nasza praca?
  • Ponoć ten Pan (KG) przyszedł z PEKAO SA, czym się tam zasłużył ,że "uzdrawia" nasz bank i region
  • Witam. Mam prośbę, pisze pracę i potrzebuje informacji na temat wysokości premii, bonusów oraz dodatków w banku. Jeżeli ktoś byłby skłonny mi pomóc to podam adres e mail. Z góry dziękuje.
  • NIE ZNAM SZCZEGÓŁÓW, ALE BĘDZIE REWOLUCJA!!!
  • Witam Was Serdecznie Otrzymałam propozycję chyba nie do odrzucenia-kontrakt i stanowisko kierownika Filii w mieście woj.- bez podwyżki wcześniej specjalista ds sprzedaży. Bez kontraktu miałam 4 butto. A jak jest w innych placówkach na tym stanowisku ????
  • Witam, jestem absolwentką AE w Katowicach, kierunek zarządzanie przedsiębiorstwem, chciałabym podjąć pracę w banku na stanowisku - hmm najlepiej dobrze płatnym, szybko się uczę i mogę robic wszystko. Staz pracy 2 lata tyle że w firmie budowlanej. Języki obce - hmm nienajlepiej, mialam 3 lata przerwy, angielski - komunikatywny. Mam pytanie do Was w jakim banku moge znalezc dobrze płatną pracę dającą możliwość rozwoju? P.S. Dobrze płatną, na początek zadowolę się 2000 zł netto.
  • Szanowni Państwo, Pracownicy Banku Pekao S.A. Banki działające w Polsce są w dobrej kondycji, na tyle dobrej, że nie powinny zwalniać pracowników. Niestety, dzisiejsza sytuacja kryzysowa wykorzystywana jest przez bogatych pracodawców, nawet w tych firmach, gdzie pracy w perspektywie jest dużo. Polski pracownik, to bardzo odporne na wysiłek „stworzenie”, taki perszeron - ile mu nałożą, to zawsze uciągnie, nie patrząc na zdrowie, na potrzeby rodziny. Wiedzą o tym dos...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się