-
Paweł "Końjo" Konnak, trójmiejski showman stracił 100 tysięcy złotych na funduszu inwestycyjnym w Pekao SA. Gdy chciał porozmawiać o tym z dyrektorką gdańskiej placówki, z banku wyprowadzili go ochroniarze.
- Jestem artystą i na ekonomii ani na bankowości się nie znam. Taką formę oszczędzania zaproponowano mi w banku, a ja nieopatrznie się zgodziłem. Nie ostrzegano mnie przed ryzykiem, ale nie dlatego zgłosiłem się ze sprawą do mediów. Chcę nagłośnić sytuację, kiedy klienta straszy się och...
-
Czy możecie napisać jak wyglądały dzisiejsze rozmowy z
naszymi "centralnymi" i " regionalnymi" dyrektorami ,/prezesami/ w
oddziałach? Czy wytypowani i zatwierdzeni /przez dyrektora oddziału/
pracownicy do rozmów z "górą" odważyli się powiedzieć jak naprawdę
wygląda nasza praca?
-
Ponoć ten Pan (KG) przyszedł z PEKAO SA, czym się tam zasłużył ,że "uzdrawia" nasz bank i region
-
-
Witam. Mam prośbę, pisze pracę i potrzebuje informacji na temat wysokości premii, bonusów oraz dodatków w banku. Jeżeli ktoś byłby skłonny mi pomóc to podam adres e mail. Z góry dziękuje.
-
NIE ZNAM SZCZEGÓŁÓW, ALE BĘDZIE REWOLUCJA!!!
-
Witam Was Serdecznie
Otrzymałam propozycję chyba nie do odrzucenia-kontrakt i stanowisko
kierownika Filii w mieście woj.- bez podwyżki wcześniej specjalista
ds sprzedaży. Bez kontraktu miałam 4 butto. A jak jest w innych
placówkach na tym stanowisku ????
-
Witam,
jestem absolwentką AE w Katowicach, kierunek zarządzanie
przedsiębiorstwem, chciałabym podjąć pracę w banku na stanowisku -
hmm najlepiej dobrze płatnym, szybko się uczę i mogę robic wszystko.
Staz pracy 2 lata tyle że w firmie budowlanej. Języki obce - hmm
nienajlepiej, mialam 3 lata przerwy, angielski - komunikatywny. Mam
pytanie do Was w jakim banku moge znalezc dobrze płatną pracę dającą
możliwość rozwoju? P.S. Dobrze płatną, na początek zadowolę się 2000
zł netto.
-
Szanowni Państwo,
Pracownicy Banku Pekao S.A.
Banki działające w Polsce są w dobrej kondycji, na tyle dobrej, że
nie powinny zwalniać pracowników. Niestety, dzisiejsza sytuacja
kryzysowa wykorzystywana jest przez bogatych pracodawców, nawet w
tych firmach, gdzie pracy w perspektywie jest dużo. Polski
pracownik, to bardzo odporne na wysiłek „stworzenie”, taki
perszeron - ile mu nałożą, to zawsze uciągnie, nie patrząc na
zdrowie, na potrzeby rodziny. Wiedzą o tym dos...