w banku

(14 wyniki)
  • Witam Chciałbym się Was zapytać czy w banku pracują tylko osoby po specjalizacji "bankowość"? Na swojej uczelni mam do wyboru m.in. 1) Bankowość i Doradztwo Finansowe oraz 2) Finanse Przedsiębiorstw i Controlling. Są to dwie specjalizacje, które mnie interesują. Bardziej zainteresowany jestem pracą analityka finansowego, ale w banku jednocześnie nie zamykając sobie furtki w innych instytucjach finansowych tudzież firmach. I właśnie tu się zaczyna mój dylemat, bo na drugiej ...
  • Witajcie, doskonale zdaję sobie sprawę, że wielu z Was sytuacje, które opisane zostały w artykule Gazety Wyborczej z wczorajszego dnia, dotyka bezpośrednio i niemal codziennie. Moje przekonanie wywodzi się stad, że przez ładnych parę lat pracowałęm w Firmie i sporo rzeczy widziałem, słyszałem i odczułem osobiście. Nie dajcie się jednak zwariować - poniżej umieszczam link do poczytania - ku przestrodze... jak szybko i młodo może zakończyć się życie oddanego pracownika. wyborc...
  • PREZESIE!,prosze zająć się tymi sprawami. I sprawa. Dlaczego w regionie wielkopolskim przyjmuje się do pracy do obsługi klienta tylko mężczyzn po studiach bez doświadczenia w banku. Dlaczego taki mężczyzna otrzymuje na sam początek wyższą pensję niż kobieta, która też jest po studiach i posiada wieloletnie doświadczenie w PKO i uczy tego nowicjusza. Ten mężczyzna na wyższą pensję od kobiety nawet o 1000 zł brutto na okresie próbnym. Po okresie próbnym kolejna podwyżka. II spraw...
  • A może ktoś by napisał czy sie zajmuje? Oczywiście bez detali... Tak ogólnie... Mielibyśmy wówczas przekrój naszej forumowej społeczności :))) Zacznę od siebie.... Korporacja :)
  • gospodarka.gazeta.pl/Gielda/1,85951,6811064,PKO_BP___kolejne_dymisje.html
  • Myślę, że po zmianach ( objęcie władzy przez PO ) w naszym banku pracownicy np. gonzO nie będą mieć czasu w godzinach pracy dokładnie śledzić forum. świeżcie, wiem co mówię.
  • Zastanawiałam się, czy bardziej wkurza mnie klient, który się wymądrza i myśli, że wszystko wie i traktuje doradcę z góry, czy taki który nie odróżnia prowizji od oprocentowania? chyba obaj ;) A i jeszcze - niektórzy mogliby zainwestować w tik-taki i mydło :) pozdro dla wszystkich, którzy muszą obsługiwać bezpośrednio klientów
  • Witam ! Mam nadzieję, że Pan Prezes to przeczyta i weźmie sobie do serca. Otóż nasz bank osiąga bardzo dobre zyski i wszem i wobec się to ogłasza, a może trzeba się też pochwalić zarobkami ludzi w oddziałach. To jest skandaliczne. Prema za czwarty kwartał jaką otrzymałam wyniosła ok. 360,00 zł. "Super kwota", w porównaniu do zysków, które wypracował bank w IV kwartale. Co zrobiłby sam doradca, gdyby nie ludzie przygotowujący w błyskawicznym czasie analizę i dokumentację ? Odpowi...
  • od czego są bezpieczniki w banku? Tego nie wie nikt bo to tajne przez poufne. Zeszli już całkiem do podziemia, bo w Lublinie to nie pni ale zwykli szarzy pracownicy "z łapanki" albo jak kto woli z woli rządzących co rano otwierają bank. Muszą go rozkodować, odbezpieczyć i pootwierać wejścia. A jak takiej osobie ( są to też kobiety) nagle jakiś bandzior przystawi nóż do gardziołak, to co ? Nie otworzy? Kto za to odpowie. Ten proceder trwa już od paru miesięcy i na szczęśie na razie...
  • Czytając różne wątki i widząc co się dzieję w banku odnoszę wrażenie że ludzi sie nie szanuje. Nie szanuje się dyrektorów i nie szanuje sie pracowników. Wszystko jest robione szybko i przez zaskoczenie. Zaskoczeni będą w szoku i nie będą stawiać oporu ale czy to jest uczciwe? Ostanio każą podpisać nowy regulamin premiowy, wszyscy podpisują, ale czy odmowa jest równoznaczna z wypowiedzeniem? Zadania premiowe powinny być w tym tygodniu - święta będą wspaniałe! Ludzie z CRW - zasko...
  • czuję, że forum zawładnęła centala, byc może sam prezes
  • przepraszam jeśli Ktoś poczuje się urażony, ale jeszcze pracując w PKO wierzyłem, że to forum pomoże "skrzyknąć" się w parastruktórze pozazwiązkowej. NIESTETY Tu (najczęściej) frustraci odreagowują swoje doły a kolejnego dnia idą do roboty i pozwalają walić się po łbie aż do kolejnej wizyty na stronie.... Jednocześnie jakże często podważa się wiarygodność osób zaangażowanych (patrz Czuk 1)... Za narzekanie i odstresowywanie - psychoanalitykom należy się zapłata - tu macie grati...
  • PROPOZYCJE: - większe oprocentowanie na kontach osobistych , lokatach, książeczkach - wprowadzenie ubioru służbowego dla prac.bezpośredniej obsługi - likwidacja kolejek poprzez wprowadzenie w każdym oddziale kilku dyspenserów (oprócz tego pozostawienie wszystkich dotychczasowych okienek kasowych) - instalowanie kolejnych bankomatów - ale bezawaryjnych - odnowienie placówek - obowiązkowy uśmiech na ustach wszystkich pracowników banku poprzez zmniejszenie nałożonych planó...
  • DYWIDENDY(11)

DZISIAJ NA PORTALU PODALI ILE MAJą ZAMIAR PRZEKAZAć Z NASZYCH WYPRACOWNYCH W POCIE CZOłA ZYSKóW . łąCZNIE 980,000,000, CO DAJE 0,98 Zł ZA AKCJę BRUTTO!! TO CZYSTE KPINY! NO HCYBA żE KUPIą JESZCZE ZE DWA BANKI, NA KTóRE TEż PEWNIE BEDZIEMY MUSIELI ZAROBIć.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się