Forum Praca Praca - Warszawa
ZMIEŃ
      weekendzie

weekendzie

(3 wyniki)
    • Potrzebuje osoby, która dysponuje czasem w weekendy (2 lub 3 w miesiącu w godzinach 8.30 - 18-20-studiuję). Opieka nad 10 letnią dziewczynką (troche strach sama zostawic na tyle godzin w domu). Chetne Panie prosze o podanie swojego namiaru, oddzwonie lub napiszę e-maila. Szukam równiez osoby, która moze odbierac dziecko ze szkoły, dowieźć do domu i posiedzieć z nią 2-4 godziny. Mieszkam w Warszawie okolice Gocławia, Grochowa.
    • W poprzednim pytaniu rozważaliśmy rozdźwięk między wykształceniem a wykonywaną pracą. Teraz chciałbym sprowokować dyskusję o podążaniu za marzeniami. Czy należy konsekwentnie i z wiarą edukować się w kierunku naszych zainteresowań i pasji, czy też poddać się nurtowi, wybrać „dobry” i perspektywiczny zawód. Jak sobie z tym radzicie w swoim życiu, co sugerujecie czy będziecie sugerować dzieciom ? Ja przed laty wybrałem marzenia. Włożyłem ogromną pracę by stać się pro...
    • Sam tam pracuje od roku, jedyne co mnie motywuje do pracy to codzienny opie..i traktownie jak śmiecia. Żałośni kierownicy którze nie wiedzą jak w outlooku zmienić kolor czcionki buhehehhee
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się