Forum   wieleń

wieleń

(3 wyniki)
  • Ktoś mi polecił ta miejscowośc, że mam tam z Oliwka jechać. była tam któras z Was? Wiecie po ile i jakie domki czy pensjonaty tam są? Jaka woda? itp. Natalia P.S.A może znacie inne fajne miejsce nad jeziorem, w Wielkopolsce.
  • Czy arcybiskup Gadecki sprawdzil , czy w tym kosciele nie ma jakis kilkuwiekowych tablic z antysemickimi napisami .Wogle przeciez ukrzyzowanie Jezusa opisane w Biblii jest antysemickie ,wiec ,co ten arcybiskup jeszcze robi w Kosciele Katolickim ? Czas juz chyba zalozyc chalat i mycke i podawac sie za Rabina Gadeckiego .
  • Witam, co prawda to jeszcze sporo czasu pozostało, ale tak w myśl zasady, że lepiej dowiedzieć się zawczasu... :-) A zatem - jaką miejscowość (miejsce? :-)) polecacie (niekoniecznie nawet w najbliższych okolicach, raczej jakieś mniej znane miejscowości byłyby mile widziane) jako miejsce letniego ew. późnowiosennego wypoczynku? Nie chodzi o jakieś wielkie skupiska, znane miejsca, ale raczej żeby były cisza i spokój :) Pozdrawiam i z góry dzieki! -- www.kawa.webd.pl
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?