Forum   wylew w oku

wylew w oku

(4 wyniki)
  • Wylew w oku-taką diagnoę postawiła lekarka rodzinna,gdy poszłem do niej ,poniewaz pół oka mam jakby zalane krwią.Natomiast okulistka powiedziała ,ze to nic grożnego mała zyłka pękła w oku.Lekarz rodzinny dała leki i każała uważac na siebie,nie dzwigac trochę odpoczynku.Okulistka (wizyta prywatna) stwierdziła ,ze to nic takiego i komu wierzyć.
  • Witajcie! Mam pytanie: czy wylew w oku może mieć jakiś związek z powstałym kilka dni później zapaleniem gardła? Zastanawiam się, bo od wtorku czy środy ubiegłego tygodnia w lewym oku pękły mi naczynka co spowodowało, że mam przekrwione żyłki w tym oku, a w niedzielę dostałam zapalenia gardła z temperaturą 38 stopni. Poszłam do lekarza, który przepisał mi antybiotyk na gardło i pomógl, jednak wylew w oku nie schodzi pomimo robienia zimnych okładów. Daje sobie jeszcze kilka dni i jak ni...
  • oj pomocy! jestem 2 tygodnie po operacji i nie moge sie uporac z -podobno typowymi- pooperacyjnymi wylewami w oczach..takie czerwone krwiaki, ktore tez pojawiaja sie u niektorych pan po porodzie. bardzo zalezy mi, żeby dobrze wygladac juz za tydzien, a wylewy sa wyjatkowo uparte..krople do oczu sulfacetamidum nie pomagaja :( czy znacie sposoby na przyspieszenie pozbycia sie tych swinstw?
  • Co robić?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?