Forum   zbąszyń

zbąszyń

(4 wyniki)
  • Ssory - ale ja nie rozumiem tytułu. Niemcy w krótkim okresie wysiedlili do Polski tysiące Żydów przez jedno przejście graniczne i zrobił się ogólny bałagan. Moim zdaniem zrozumiały w takiej sytuacji. Podobnie było by i teraz. Po co mieszać do tego pojęcie honoru ?>?>?>?>?>?>?>?>?
  • Zbąszyń:miasteczko w zachodniej Wielkopolsce nad jeziorem Błędno w Zbąszyniu znajdziecie: bardzo czyste jezioro kąpielisko strzeżone przez WOPR czyste plaże przystań żeglarska wypożyczalnia sprzętów wodnych hotele restauracje pola namiotowe duży park zabytki lasy czyste powietrze bary bankomaty place zabaw stadion kino służba zdrowia policja straż pożarna lodziarnia kolej(magistrala Moskwa-Warszawa-Berlin lotnisko 25 km od miasta kafejki in...
  • Witam wszystkich Proszę niech ktoś napisze jak tloczno jest w pociągu który kursuje w piątki rano (wyjazd okolo 8:20 z Warszawa Centralna kierunek Zbąszyń). Jest to pośpieszny bez miejscówek - a chce wyslać żonę i male dziecko + duża torba. Od razu uprzedzam że sam nie mam możliwości sprawdzenia gdyż mieszkam pod Warszawa i nie bywam o tej porze na tym dworcu. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?