Forum   zranienie

zranienie

(3 wyniki)
  • Dzisiaj po południu zraniłam się w nogę, przechodząc obok ściętych gałęzi w ogrodzie. Rana nie jest duża, to bardziej zadrapanie, choć krew troche poleciała. Nie wiem, czy jest sens iść do lekarza, czy mnie nie wyśmieje, że jestem hipochondrykiem, kiedy poprosze o szczepienie przeciwtężczcowe. Szczepiona byłam bardzo dawno, nawet nie wiem, kiedy ostatnia dawka była, na pewno ponad 15 lat temu.
  • jak szybko po glebokim zranieniu powinien byc podany zastrzyk przeciwtezcowi zeby byl skuteczny? Rana nie byla zabrudzona ziemia. Po skaleczeniu zdezynfekowana woda uteniona. Zastrzyk zostal podany po ok 9 godz od momentu zranienia.
  • Moja coreczka ma naczyniaka usytuowango na srodku czola. Boje sie,ze moze sie w niego uderzyc i go rokrwawic.Jak zahamowac krew w przypadku uderzenia i czy taki naczyniak moze sie pozniej sam wchlonac??Slyszalam opinie od lekarza ,ze w przypadku uderzenia trzeba natychmiast isc na zabieg laserowego zamkniecia naczyniek krwionosnych na naczyniaku.Dziekuje bardzo za odpowiedz.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?