Dodaj do ulubionych

praca jak kazda inna

21.03.20, 13:19
... a jednak nie, bo w mojej firmie pracujemy jako nieliczni.
Wlasnie trzymam w reku zaswiadczenie, gdzie pracuje, co robie - od dzisiaj musze je miec zawsze przy sobie, policja sprawdza, legitymuje.
Troche ulgi jest, gdy po obiedzie najedzeni Klienci zmeczeni zuciem i polykaniem zapadaja w krotkie drzemki... moge szybko wypic mala kawe, na salate chyba juz czasu miec nie bede...

--
AL

Bóg śpi w skałach, śni w kwiatach...
Obserwuj wątek
    • al-szamanka Re: praca jak kazda inna 21.03.20, 17:13
      W pracy mamy przecieki, że jeżeli sytuacja się pogorszy, to istnieje możliwość, że nasza filia zostanie zamknięta. A jako że nie możemy naszych Klientów wyrzucić na bruk, to na wszelki wypadek wisi już w głównym biurze lista ochotników, którzy mieliby w tym czasie (nieokreślonym) dyżurować na okrągło. Mowa jest o 4 pracownikach.
      Na liście widnieje jedno nazwisko.
      Kogo?

--
      AL

• a74-7 Re: praca jak kazda inna 21.03.20, 17:24
        a zaopatrza w stos maseczek ,fartuchow ( oczywiscie jednorazowych) i w trendy przylbice ? wink
        Bo jak nie , tupnij noga , opie...ol zarzad , w tym ministra odpowiedzialnego , krzycz o jego natychmiastowa dymisje
        et cetera ....wink
        Przeciez wiadomo czyje nazwisko , szlachetna osoba jestes .
        Nie to ,co nadety balon , wiadomo gdzie.
        • al-szamanka Re: praca jak kazda inna 21.03.20, 17:41
          a74-7 napisał:

> a zaopatrza w stos maseczek ,fartuchow ( oczywiscie jednorazowych) i w trendy
          > przylbice
          ? wink
          > Bo jak nie , tupnij noga , opie...ol zarzad , w tym ministra odpowiedzialnego ,
          > krzycz o jego natychmiastowa dymisje
          > et cetera ....wink
          > Przeciez wiadomo czyje nazwisko , szlachetna osoba jestes .
          > Nie to ,co nadety balon , wiadomo gdzie.

No wiesz, sporo z tych rzeczy mamy, chyba wystarczy.
          Ale nie myślałam, że dojdzie do takiego zaostrzenia.
          Moja przepustka, tzw. Bestätigung für Schlüsselarbeitskraft właściwie gwarantuje mi swobodę poruszania się, ale wiadomo, że muszę jeszcze bardziej przestrzegać wszelakie zarządzenia.

--
          AL

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka