15.07.20, 14:52
no wiec odpowiadam wink
Do kosciola nie latam z powodu braku 'drzwi od stodoly' czy miotly.
Owszem , chodze z okazji swiat,tak tradycyjnie , chodze bo mi nikt nie zabrania,nie pietnuje , tudziez nie pluje mi w oczy z tego powodu.Wreszcie wywodze sie z kraju katolickiego.Mamy inteligentnych ksiezy, czasami warto pogadac .Jeden z nich zginal w katastrofie pod Smolenskiem , szkoda chlopa bo byl do tanca i do rozanca.
Powiem ci w sekreciewink ze od kiedy Polska weszla do EU parafie w UK rozrosly sie jak grzyby po deszczu , sa pelne mlodych ludzi, chodza tak jak pewnie matula z tatulem uczyli.Z kilku parafii do okolo dwustu.Stad wnosze ze Polska to jednak wciaz katolicki kraj.Jakos nikt nie pietnuje zydowskiej wiary w kraju ,natomiast kazdy ateista wstydzi sie katolickiej Polski .Kraj zawsze mozna zmienic, wiare tez , ale po co klocic sie o wyzszosc swiat jednych nad drugimi ,to trudno pojac .To tyle w kwestii mojego 'latania do kosciola' wink
Ale tak miedzy nami , przyznaj z reka na sercu , czy odprawiles msze po smierci syna ? Bo wielu tak by zrobilo, i nikt nikomu nie wytyka ,ze jednak modla sie.
Papiez mial racje , ale ten podzial w kraju zaszedl juz zbyt daleko, nawet szp Trzasko(w)ski nie raczyl wykonac pojednawczego gestu ponad podzialami. Tu moja opinia - glupi gnojek.Dyplomata z niego zaden.
Za kilka lat Bosak wezmie wiecej glosow od niego, zobaczyszsmile
Opozycji proponuje wzmocnic szranki , a przede wszystkim opracowac program,wspolny, merytorycznie wspoldzialac z obecna wladzuchna ( znaczy siem merdac ogonkiem ) nie zapominajac ,ze ogon psem nie moze rzadzic ( jako mniejszosc winksmileprzestac sie zrec w partyjkach i znalezc sobie "wodza" winkOdbudowac zaufanie w spoleczenstwie i dopiero stanac do rownych wyborow. To bylo by zgodnie z zamyslem Papieza,jak myslisz ?

I jeszcze joke :
Umarl ateista.
Staje przed swietym Piotrem i czeka na decyzje.
-Pieklo - decyduje sw.Piotr.
-Ale jak to pieklo?
-No tak, pieklo.
-Chce rozmawiac z Panem Bogiem.
-Dobrze, zaraz wracam.
Sw Piotr idzie do Boga i mowi:
-Umarl ateista, ja zdecydowalem, ze idzie do piekla,
a on chcial rozmawiac z Toba.
-Teraz nie mam czasu, powiedz
mu ze mnie niema.
wink
milego dnia.

Obserwuj wątek
    • m.maska Re: Z 15.07.20, 15:57
      a74-7 napisał:

> Papiez mial racje , ale ten podzial w kraju zaszedl juz zbyt daleko, nawet szp
      > Trzasko(w)ski nie raczyl wykonac pojednawczego gestu ponad podzialami. Tu moj
      > a opinia - glupi gnojek.Dyplomata z niego zaden.
      > Za kilka lat Bosak wezmie wiecej glosow od niego, zobaczyszsmile

Ani PO czy jak oni sie teraz nazywaja ani celebryci popierajacy te poplatana formacje nie maja najmniejszych szans ani teraz ani za rok, ani za trzy lata pozyskac jakichkolwiek dodatkowych glosow niezbednych do przetrwania. Od lat ich wszystkie dzialania sprowadzaly sie do ponizania wyborcow strony przeciwnej, ponizania, ublizania im - nikt normalny nie da sie bezkarnie opluwac. Skutki sa widoczne - to juz siodme wybory, ktore przerzneli i jakie maja na te sytuacje rozwiazanie? jeszcze wiecej bluzgow - czyli utwierdzic wyborcow PiS-u w tym, ze dobrze wybrali.
      Niech dalej pilnie pracuja na swoj upadek... Bosak i Czarzasty juz zacieraja lapki.
      • al-szamanka Re: Z 15.07.20, 21:04
        m.maska napisała:

> ... Bosak i Czarzasty juz zacieraja lapki.

Oj tak, a Czarzasty jeszcze dolewa oliwy do ognia - to stary wyżeracz, w podjudzaniu głupoli zwietrzył szansę big_grin
        • m.maska Re: Z 16.07.20, 01:03
          al-szamanka napisała:

> m.maska napisała:
          >
          >
          > > ... Bosak i Czarzasty juz zacieraja lapki.
          >
          >
          > Oj tak, a Czarzasty jeszcze dolewa oliwy do ognia - to stary wyżeracz, w podjud
          > zaniu głupoli zwietrzył szansę big_grin
          >
          >

Zauwaz, ze ani Czarzasty ani Bosak nie ubliza wyborcom przeciwnikow - przez co maja szanse nawet ich odbic dla siebie. Nikt normalny, jesli ktos wylewa na niego poklady szamba nie poda takiemu komus reki a co dopiero zeby stanal z takim kims w jednym szeregu - pisze normalny - bo sa oczywiscie tacy, ktorym mozna pluc w gebe a potem pomachac taka glupotka "jak mnie poprzesz to od teraz bedziesz swoj vide Neumann" - tylko idiota uwierzy w cos takiego... no ale po stronie wyborcow PiS-u idiotow nie ma - jest za to sporo takich, ktorzy przejrzeli na oczy i poznali sie na hipokryzji PO czy jak tam oni sie teraz nazywaja, chyba KO co nie znaczy, ze to juz ostatnia ich nazwa - mysla, ze jak zmienia nazwe to jeszcze kogos oklamia.
          • m.maska Re: Z 16.07.20, 10:43
            Jeszcze wiecej chamstwa, jeszcze wiecej soku z buraka i Jazdzewskiego a KO nie dotrwa do kolejnych wyborow - przez trzy lata wiele moga zwojowac.
            • a74-7 Re: Z 16.07.20, 10:58
              no i trzeba miec lidera,
              a tego w zlepku tych partyjek - wyrazny brak.
              zamiast merytorycznej dyskusji, leci shit w wentylator, moze cos sie przylepi .....
              po jewropejsku...prawie ...big_grin

• a74-7 Re: Z 16.07.20, 10:53
            Tu dyplomatolek Zdradek :
            "Ja bym pojechał do Końskich, to była szansa. Nie da się wygrać takiego pojedynku bez brudzenia sobie rąk"

• al-szamanka Re: Z 18.07.20, 22:47
      a74-7 napisał:

> no wiec odpowiadam wink
      > Do kosciola nie latam z powodu braku 'drzwi od stodoly'

big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin... Ty w ogole nie jestes siur… siurrealistyczna big_grin
    • a74-7 Re: Z 19.07.20, 13:03
      Z
      ja ciebie bardzo prosze,
      nie nakrecaj juz kuleszki , ono i tak wydaje sie byc bardzo nakrecone od rana.big_grin
      A donosicielstwo mnie brzydzi .I tyle w temacie..smile
    • a74-7 Re: Z 19.07.20, 15:54
      No coz, mialem kogos zupelnie innego na mysli!!!big_grinbig_grinbig_grin
      Wiem,wiem , tylko toto g.takie wzmozone dzisiaj , sie wtracilo miedzy wodke a zakaske,
    • a74-7 Re: Z 11.08.20, 10:24
      Z,
      pewnie nie powinnam wtracac sie w twoje posty do Al, ale skoro ona nie czyta ,wiec moze moge byc pomocna ;-Dbig_grin.
      Nikt nie sra w gniazdo w ktorym sie znalazl, ale sa pewne rzeczy ktore trzeba czasami i przy swiatecznym stole ...po polsku wink
      Tak wiec idac z pradem : Zapytany kiedys kolega Austriak ( wychowywalismy dzieci na sasiednich hustawkach w parku BBC )na pytanie jaka jest roznica miedzy Austriakiem a Niemcem, odpowiedzial :
      - Austriak to taki Niemiec ,ale bardziej zrelaksowany .....
      Niemiec jest bardzo subordynowany .W oczach Polakow Niemiec to tchorz , ktory bal sie przeciwstawic Adolfowi.A w oczach Niemcow- Polak to zlodziej .
      A jak nazwac Polaka ,ktory pierze swoje brudy w Europce , zamiast w balii na wlasnym podworku ???
      Mam nadzieje ,ze bylam choc troche pomocna wink
      • m.maska Re: Z 11.08.20, 10:42
        a74-7 napisał:

> Z,
        > pewnie nie powinnam wtracac sie w twoje posty do Al, ale skoro ona nie czyta ,
        > wiec moze moge byc pomocna ;-Dbig_grin.
        > Nikt nie sra w gniazdo w ktorym sie znalazl, ale sa pewne rzeczy ktore trzeba
        > czasami i przy swiatecznym stole ...po polsku wink
        > Tak wiec idac z pradem : Zapytany kiedys kolega Austriak ( wychowywalismy dzie
        > ci na sasiednich hustawkach w parku BBC )na pytanie jaka jest roznica miedzy
        > Austriakiem a Niemcem, odpowiedzial :
        > - Austriak to taki Niemiec ,ale bardziej zrelaksowany .....
        > Niemiec jest bardzo subordynowany .W oczach Polakow Niemiec to tchorz , ktory b
        > al sie przeciwstawic Adolfowi.A w oczach Niemcow- Polak to zlodziej .
        > A jak nazwac Polaka ,ktory pierze swoje brudy w Europce , zamiast w balii na w
        > lasnym podworku ???
        > Mam nadzieje ,ze bylam choc troche pomocna wink

Jak nalezy to rozumiec? wciaz wypisuje na Berdyczow?

Raczej nie pomozesz, na to juz za pozno... ta choroba juz za daleko zaszla.
      • al-szamanka Re: Z 11.08.20, 11:33
        a74-7 napisał:

> Z,
        > pewnie nie powinnam wtracac sie w twoje posty do Al, ale skoro ona nie czyta ,
        > wiec moze moge byc pomocna ;-Dbig_grin.

To on cos do mnie pisze??? big_grin Po co???
        O rany, to jednak prawda z podeszwa i butem, frustraci tak maja, ze za nic nie chca sie odpier… tego.
        Wywalilysmy go z Kalejdoskopu, nic nas nie ochodzi, bo kogo obchodzilby taki.... nooo, nie bede uzywac podwyrkowego jezyka, a z tego co piszesz slabeusz ciagle ma traume porzucenia… eeeech, lepiej by bylo dla jego zdrowia aby w koncu zainteresowal sie jakas inna kobieta.
        • m.maska Re: Z 11.08.20, 13:57
          al-szamanka napisała:

> a74-7 napisał:
          >
          > > Z,
          > > pewnie nie powinnam wtracac sie w twoje posty do Al, ale skoro ona nie c
          > zyta ,
          > > wiec moze moge byc pomocna ;-Dbig_grin.
          >
          > To on cos do mnie pisze??? big_grin Po co???
          > O rany, to jednak prawda z podeszwa i butem, frustraci tak maja, ze za nic nie
          > chca sie odpier… tego.
          > Wywalilysmy go z Kalejdoskopu, nic nas nie ochodzi, bo kogo obchodzilby taki...
          > . nooo, nie bede uzywac podwyrkowego jezyka, a z tego co piszesz slabeusz ciagl
          > e ma traume porzucenia… eeeech, lepiej by bylo dla jego zdrowia aby w koncu zai
          > nteresowal sie jakas inna kobieta.
          >
          >
          >
          >

Amen...
    • a74-7 Re: Z 11.08.20, 12:33
      Z
      odezwalam sie jako ta "emigrantka " , wtracilam swoje 3 grosze i opinie.
      Bo zainteresowane byly nieobecne i masz u nich bana,wiec twoje pisanie to bylo by wolaniem na puszczy....
      Tylko tylesmile
      " bo wiem ze i tak czesto u mnie jestes " Zaciekawiles mnie .
      Pod jaka postacia,ze zapytam , bo nie mam konta na pejsbuku.
      wg twojego kolesia mieszkam tez gdzies na zadupiu pod lotniskiem ,hehehe.
      Czary mary ....
      Milego dnia.
      • m.maska Re: Z 11.08.20, 13:59
        a74-7 napisał:

> Z
        > odezwalam sie jako ta "emigrantka " , wtracilam swoje 3 grosze i opinie.
        > Bo zainteresowane byly nieobecne i masz u nich bana,wiec twoje pisanie to bylo
        > by wolaniem na puszczy....
        > Tylko tylesmile
        > " bo wiem ze i tak czesto u mnie jestes " Zaciekawiles mnie .
        > Pod jaka postacia,ze zapytam , bo nie mam konta na pejsbuku.
        > wg twojego kolesia mieszkam tez gdzies na zadupiu pod lotniskiem ,hehehe.
        > Czary mary ....
        > Milego dnia.

Grzecznie, ale grzecznosc nie poplaca - jak z tego co piszesz wnioskuje, olewanie tez nie.
          • a74-7 Re: Z 11.08.20, 15:38
            Z
            tyle detali z zycia ,sobie tu i tam wszyscy wyczytali
            ze trudnosie nie zorientowac z kim ma sie do czynienia smileDo tego nie potrzeba pejsbuka.
            Ja nie bede mowila nikomu co ma robic i jak postepowac, bo sami dorosli smile
            Najwyzej moge powiedziec natretowi sp...j.
            Ale nie uwazasz, ze nawet w ostatnim poscie sam wstawiles sie w niezreczna "rodzinna" sytuacje ?
            Miedzy dwie kobiety i faceta ?
            Irlandczycy maja np zasade ,ze kiedy "rodzina" sie bije - kazdy kto sie wtraca jest potencjalnym wrogiem ..
            No to baci,baci big_grin
            cze .

• al-szamanka Re: Z 11.08.20, 17:36
              a74-7 napisał:

> Ale nie uwazasz, ze nawet w ostatnim poscie sam wstawiles sie w niezreczna "ro
              > dzinna" sytuacje ?
              > Miedzy dwie kobiety i faceta ?

No nie mów, że publicznie ogłasza, że ma kochankę big_grin
              Padam!
              To mu już jedna nie wystarcza i musi mieć dwie??? big_grinbig_grinbig_grin
              Hehehehehe, ale jaja!
    • a74-7 Re: Z 11.08.20, 19:10
      wybacz Z,
      ale ja nie napisalam /nie przekazalam tresci twojego postu Al, ,nawet pantoflowa poczta, wiec mogla niezrozumiec . Bedzie zainteresowana - to zdejmie ignora, nie bedzie - absolutnie jej sprawa.
      I tym milym akcentem - pa.
      • al-szamanka Re: Z 11.08.20, 20:05
        a74-7 napisał:

> wybacz Z,
        > ale ja nie napisalam /nie przekazalam tresci twojego postu Al, ,nawet pantoflow
        > a poczta, wiec mogla niezrozumiec . Bedzie zainteresowana - to zdejmie ignora,
        > nie bedzie - absolutnie jej sprawa.
        > I tym milym akcentem - pa.

Wnioskuję po Twoim wpisie, że o coś innego chodziło, ale w sumie to takie obojętne co plecie pusta dynia - z dawnych czasów wiem, że w kolko to samo: o Hitlerze, Stalinie, głupiej emigracji (tylko on jest tą mądrą, bo inni chcieli robić karierę, a on nie big_grin), o tym, że jestem ufryzowanym pudlem itp. itd. Nic nowego nie wymyśli, ale za to jak się może rajcować... prawdziwy sens jego życia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka