michal_74 11.01.05, 13:09 W dzisiejszej stołecznej wyraźnie napisano, że zakładanie blokad przez ochronę może się skończyć odbieraniem licencji przez MSWiA. Czyli kolejny straszak bez pokrycia? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mooj Re: Blokady samochodów 11.01.05, 13:39 ten straszak to artykuł czy blokada Twoim zdaniem? temat wałkowany wielokrotnie i tu na forum i na "wspólnotach" z kilkoma hipotezami roboczymi bez dowodów typu orzecznictwo pozdrawiam Odpowiedz Link
aktywista13 Re: Blokady samochodów 12.01.05, 13:28 Gozi blokada - parkującym, a utrata koncesji - Juwentusowi, tak? Oni i tak nic nie robią, żeby zakładać takie blokady. Wtedy bym się martwił... Odpowiedz Link
mooj Re: Blokady samochodów 28.02.05, 12:44 straszaków cd forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=297&w=20874277 pozdrawiam P.S. to nie propozycja to jedynie żart Odpowiedz Link