Dodaj do ulubionych

Blokady samochodów

11.01.05, 13:09
W dzisiejszej stołecznej wyraźnie napisano, że zakładanie blokad przez
ochronę może się skończyć odbieraniem licencji przez MSWiA. Czyli kolejny
straszak bez pokrycia?
Obserwuj wątek
    • mooj Re: Blokady samochodów 11.01.05, 13:39
      ten straszak to artykuł czy blokada Twoim zdaniem?smile
      temat wałkowany wielokrotnie i tu na forum i na "wspólnotach" z kilkoma
      hipotezami roboczymi bez dowodów typu orzecznictwo
      pozdrawiam
      • aktywista13 Re: Blokady samochodów 12.01.05, 13:28
        Gozi blokada - parkującym, a utrata koncesji - Juwentusowi, tak? Oni i tak nic
        nie robią, żeby zakładać takie blokady. Wtedy bym się martwił...
    • mooj Re: Blokady samochodów 28.02.05, 12:44
      straszaków cdsmile
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=297&w=20874277
      pozdrawiam

      P.S. to nie propozycja to jedynie żart

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka