sc77 30.06.05, 16:57 Jaki jest adres strony www do naszego nowego forum ? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zz_marcin Re: Euro-profil 30.06.05, 17:00 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=10541&w=25647207 Odpowiedz Link
sc77 Re: Euro-profil 01.07.05, 10:01 O tamtym sam napisalem Ty razem myslalem o nowym serwisie oferowanym przez zarządcę. Oto adres: www.euro-profil.dmkhost.net/forum Odpowiedz Link
mooj Problemy z logowaniem 14.07.05, 13:52 Ci co maja problemy niech spróbuja logowac się dwukrotnie tj bezpośrednio po pierwszym nieskutecznym ponownie pozdrawiam Odpowiedz Link
grzegorz_zz Re: Euro-profil 15.07.05, 14:08 Witam Zauwazylem, ze Euro-Profil ma wstepnie uzytkownikow z B i C. Czy to znaczy ze mozna sie tam zalogowac? Jak? A może tam zaczniemy prowadzic dyskusje? Jak na razie jest to serwis tylko A. Bo na wszelkie pytania odpowiada Pan Kazinski. Odpowiedz Link
sc77 Re: Euro-profil 15.07.05, 14:57 Takie jest założenie aby wszyscy zaczeli z tego korzystać biorąc pod uwagę kiedyś może jednego zarządcę. Nie wiem czy już teraz B i C moze sie logowac, ale zawsze warto sprobowac Tamto forum jest czytelniejsze niz tu na GW. Odpowiedz Link
mooj Euro-profil - stan rozliczeń 18.07.05, 22:52 www.euro-profil.dmkhost.net/forum/viewtopic.php?t=34 Odpowiedz Link
mooj Re: Euro-profil - stan rozliczeń 19.07.05, 12:05 chyba ze w przyszłości będzie bogatsza wersja (mam nadzieję wydaje się, ze 8 groszy miesięcznie za rozliczenie mediów to chyba warto zapłacić i o to chodziło z czekaniem Odpowiedz Link
grzegorz_zz Re: Euro-profil - stan rozliczeń 19.07.05, 12:23 Dla B dziala to juz od roku. Ale z pewnym opoznieniem. Ostatnia aktualizacja to maj. Ale zawsze cos. Mam jednak problem, by administrator pobieral mi kase za garaz, chociaz dalem mu nawet akt notarialny. Musze sie tylko psychicznie nastawic na rachunek za 12 miesiecy (lub wiecej). Odpowiedz Link
yigael Re: Euro-profil - stan rozliczeń 19.07.05, 12:31 Działa jak działa /w B/, moje rozliczenia elektroniczne jeszcze dwa miesiące temu nie były rozliczeniami ani moich wpłat, ani mojego lokalu, różniły się też od wersji papierowej otrzymanej od zarządcy - wtedy straciłem do tej formy kontroli rozliczeń zaufanie, a tym samym zainteresowanie. Odpowiedz Link
yigael Re: Euro-profil 25.08.05, 10:25 Mooj'u nie mogę się zalogować. Hasło pamiętam Nie mogę i już. Odpowiedz Link