Forum   wdrożeń

wdrożeń

(5 wyników)
  • Proszę powiedzcie mi jako już wdrożeni, czy podczas tych wdrożeń faktyczni wstrzymane były urlopy pracowników? U nas planują na 18, 19, 20 lipca czyli sam środek sezonu. w placówce trzy osoby miały planowany urlop i teraz mamy je odwoływać. Nie dodam już że wdrożenie zostało tak przesuwane od kwietnia.
  • czy w nowej strukturze po wdrożeniu ZSI są stanowska kierownicze? uchwała z 06.09 nic nie mowi o kirowniku MSP np. mowi sie tylko o dyrektorze i zastepcy. czy ktos coś wie na ten temat? jest to ważne dla mnie z uwagi na zmiane pracy.
  • Jak sądzicie co wyniknie z tego dla pracowników ? CRB ma przejać tzw WAPIR czy jak to się nazywało,w oddziale mają zostać tylko słuzby sprzedażowe.I jaki będzie następny krok? Pewnie likwidacja? A co będzie z CRW po nowym roku? A co będzie z cit-ami po wdrożeniu. Nie chce prorokować ale ZSI ma obsługiwać 25 tyś klientów a obecnie ilu jest pracwników? Wnioski nasuwają się same.
  • Czy może ktoś z WAS wie kiedy rozpocznie się wdrożenie masowe i konwersja VI oddziału w W-wie? W Sylwestra ubiegłego roku się nie udała. Sylwester tego roku?
  • Dostałam propozycję pracy w Simple S.A. - jako konsultant wdrożeń. Mam mieszane uczucia czy powinnam tam przejśc - czy ktoś może mi powiedzieć jak tam jest z doświadczenia swojego lub znojomych. Z dóry dziekuje i wszystkich pozdrawiam.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się