czy zawsze nasza altanka musi byc obrzydliwa ze sie niechce usiasc ( oplute
lawki podlog pelno smieci po uzytkownikach ) i polamana ???
to samo z grillem po co on jest ??? do rozwalania zasmiecania ??? jak ktos
chce zrobic grilla to w carreforze jest za 10 zl ( nie mowcie mi ze was nie
stac

) i jechac gdzies poza osiedle <- mam tu pretensje do cotygodniowych
imprez nocnych i mundialowych