Forum   dębno

dębno

(9 wyników)
  • Henryk Szost będzie reprezentował Polskę na Olimpiadzie w Pekinie.Na Maratonie Dębno w którym również brałem udział zakwalifikował się na Olimpiadę z czasem:2 godz 11 sek i 59 sek.Choć Maraton wygrał Ukrainiec z czasem 2 godz 10 sek i 59 sek.!
  • Czy ktoś mogłby mi udzieliś jakis informacji czy opinii na temat oddziału ginekologiczno- połozniczego w Dębnie Lubuskim. Ordynatorem jest tak dr Paszyński, który prowadzi moja ciążę i zastanawiam sie czy rodzić właśnie tam.
  • Lekarz, zawod zaufania spolecznego, za przestepstwo wobec panstwa i nielojalnosc wobec swoich kolegow po fachu, dostaje wyrok w zawieszeniu, to sie w glowie nie miesci! Nie dziwcie sie ze w Polsce panuje nierzad, bezprawie i anarchia..
  • Wychodzę na miasto i oszalałem. Do Dębna 25 sierpnia przyjeżdża REAMONN! To kolejne plakaty w Gorzowie reklamujace koncerty w Debnie. Z tego co pamietam to w tym roku bylo tam T.love, Tsa i chyba cos jeszcze. Z tego co wyczytalem to na tej samej imprezie wystapia jeszcze IRA i HURT. Najbardziej szokujace sa ceny bileow 25 zl !!! Przeciez to szok u nas na byle chalture trzeba zaplacic 30,40 dyszki.
  • Czy ktoś mogłby mi udzieliś jakis informacji czy opinii na temat oddziału ginekologiczno- połozniczego w Dębnie Lubuskim. Ordynatorem jest tak dr Paszyński, który prowadzi moja ciążę i zastanawiam sie czy rodzić właśnie tam.
  • Co tam jest? Na pewnym odcinku stoją dwa słupy z kamerami przemysłowymi skierowanymi na drogę, pośrodku tego odcinka - przy drodze bocznej - jest stanowisko Inspekcji Transportu Drogowego. I pytanie: czy te kamery służą do namierzania ciężarówek łamiących przepisy? Czy też są to utajone pomiary prędkości? Czy znowuż tylko służy to pomiarom natężenia ruchu? Kto wie coś na ten temat?
  • Byłem w piatek na fantastycznym koncercie symfonicznym.Konstanty A.Kulka grał koncert skrzypcowy J.Brahmsa!Żaden ze mnie meloman i znawca,ale siedziałem jak zahipnotyzowany!!!Co ten człowiek wyrabia ze skrzypacami!Do dzisiaj mi ciarki po grzbiecie łażą,jak o tym pomyślę.A ponieważ zawsze w beczce miodu musi się znaleźć łyżka dziegciu,wyobraźcie sobie -sala świeciła pustkami!!!!!!!!!Myślałem,że się spalę ze wstydu!Już raz tak było w tym moim grajdole - bardzo kameralny koncert teg...
  • W krajobrazie naszego regionu przybył dodatkowy element, szczególnie widoczny podczas podróży nocą. W różnych punktach palą się gazowe świeczki z odwiertów, gdzie górnicy naftowi zanotowali sukces w swych poszukiwaniach. Najwięcej takich odwiertów jest w okolicach Dębna. Jadąc drogą 130 koło Barnówka (15-20 km od Gorzowa), naliczyłem co najmniej trzy szyby na kilometrowym odcinku drogi. Gęsto od odwiertów jest również w bezpośrednio graniczącej z Gorzowem gminie Bogdanic. Odwi...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?